Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Zapanuj nad zielenią w jesieni

20 Maja 2014
Jesień za pasem, dlatego już teraz warto przygotować się do nadchodzących prac w ogrodzie i zapoznać się z nową ofertą firmy Husqvarna. Każdy z  pewnością odnajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie produktowej na jesień. Specjalnie na tę porę roku firma Husqvarna przygotowała dla swoich klientów wiele ciekawych ofert i promocji.

Jesienne i zimowe prace z pewnością okażą się prostsze i szybsze, jeśli dobrze dobierzemy sprzęt.

W ofercie sezonowej promocją objęte zostały:

Odśnieżarka Husqvarna ST 121E
Nowość w ofercie Husqvarna. Kompaktowy i bardzo wydajny pług do odśnieżania ścieżek i podjazdów. Sterowany dźwignią wyrzutnik śniegu oraz jasne reflektory LED są cechami pozwalającymi na świetną pracę w każdej sytuacji. Ergonomicznie zaprojektowana ST 121E została także wyposażona w wyprofilowane gumowe ostrze ślimakowe, umożliwiające płynną pracę na każdej powierzchni. Kończąc pracę, odśnieżarkę można bez problemu schować w garażu –zajmuje ona niewiele miejsca.

Pilarka Husqvarna 236e
Idealny model do podkrzesywania i mniej intensywnego cięcia - jednym słowem idealna pilarka do drobnych, przydomowych prac. Bardzo łatwa w uruchomieniu i w obsłudze- posiada ergonomiczny kształt, ułatwiający manewrowanie urządzeniem oraz oszczędny silnik z technologią X-Torq® redukujący ilość spalin.

Dmuchawa Husqvarna 125BVX
Ręczna dmuchawa, która łączy w sobie wysoką moc wydmuchu oraz prostotę użytkowania. Niezastąpiona podczas jesiennej pracy z liśćmi. Doskonale wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu. Zastosowanie technologii Smart Start® ułatwia uruchamianie. W zestawie z płaską i okrągłą dyszą oraz kompletem do odkurzania.

www.husqvarna.comGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3448 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 20 Maja 2014

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone