Wyszukaj w serwisie:
coregravel
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

wyroby betonowe BRUK-BET

BRUK-BET wyroby betonowe

BRUK-BET® Sp. z o.o.

Nieciecza 199
33-240 Żabno

Infolinia: 0 801 209 047

e-mail: biuro@bruk-bet.pl

www.bruk-bet.pl


BRUK-BET - najlepszy wybór pod SŁOŃcem


Firma BRUK-BET® wytwarza wyroby betonowe od 1984 roku, zaś wibroprasowane kostki brukowe już od ponad 20 lat (jako pierwszy producent w południowo-wschodniej Polsce), a obecnie jest jednym z czołowych, bardzo cenionych krajowych producentów i niekwestionowanym liderem w zakresie różnorodności oraz nowatorstwa oferty. BRUK-BET® jest polską firmą rodzinną, z wyłącznie polskim kapitałem.

Firma BRUK-BET® ustawicznie przyczynia się do rozwoju branży. Jako pierwsza wprowadziła na polski rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto® postarzane kostki Antic®, oraz wyroby Realit. W ciągły sposób proponuje nowe rozwiązania. BRUK-BET to nie tylko kostka brukowa, ale również min. dekoracyjne ogrodzenia betonowe, kamienie elewacyjne oraz posadzki ogrodowe.

Wyroby BRUK-BET®-u stanowią wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Znacznie przekraczają standardy zachodnie.

Pragniemy sprostać oczekiwaniu, aby za pomocą oferty BRUK-BET®-u spełniły się marzenia o posiadaniu pięknego otoczenia domu oraz o przyjaznym i bajkowym ogrodzie, w którym nasze „kamienie" współgrają z roślinnością tworząc oazę pokoju, odprężenia, życia rodzinnego oraz skuteczne lekarstwo na stres i codzienne zabieganie.www.bruk-bet.pl


Firma Bruk-Bet oferuje produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, architektów oraz tych, którzy samodzielnie chcą zaprojektować przydomowe tereny.


Wśród produktów firmy znajdują się kostki brukowe, płyty ogrodowe i tarasowe, kamień dekoracyjny na ściany wewnętrzne i elewacje budynków, palisady, murki ogrodzeniowe, schody, krawężniki i obrzegowania.

W skład oferty firmy Bruk-Bet wchodzi również beton komórkowy Termalica - kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy w szybkim czasie pragną wybudować ciepły dom o przyjaznym dla mieszkańców mikroklimacie. System Termalica obejmuje wyroby służące do wznoszenia ścian fundamentowych, bloczki z betonu komórkowego przeznaczone do wznoszenia ścian zewnętrznych
oraz wewnętrznych, a także nadproża, elementy stropowe i drobnowymiarowe elementy uzupełniające.

Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.bruk-bet.pl


 

 
PŁYTY BETONOWE

Przy budowie podjazdów obciążanych ruchem samochodowym, stosowanie kostek grubości 6cm przestało być już regułą. W przypadku większych obciążeń polecane są płyty brukowe grubości 8 lub 12cm. Czysta przejrzysta forma geometryczna, modernistyczna stylistyka to obecne trendy w architekturze, nie tylko w odniesieniu do obiektów użyteczności publicznej, ale także prywatnych posesji. Dla urzeczywistnienia tych możliwości powstała oferta nowoczesnych wielkogabarytowych płyt brukowych.


 


KOSTKI BRUKOWE
 

Szlachetne kostki brukowe doskonale sprawdzają się w aranżacji ścieżek ogrodowych, przydomowych podjazdów czy traktów spacerowych. Ich wspólnym mianownikiem jest wyjątkowe wzornictwo inspirowane wyglądem naturalnych kamieni oraz szczególna odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, którą zapewnia stosowany w trakcie procesu produkcji system ochrony powierzchni o nazwie HydrostopR. Kostki brukowe z serii Prestige są gwarancją udanej aranżacji terenu wokół domu. Wielość form i faktur pozwala idealnie dopasować ich wygląd do aranżacji otoczenia.
 


 PŁYTY TARASOWE

Nowoczesne wzornictwo naszych płyt tarasowych łączy w sobie piękno zaczerpnięte z naturalnych materiałów oraz wysoką funkcjonalność. Doskonale sprawdzają się w najbliższym otoczeniu domu, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Ich duże, regularne elementy stanowią stabilne podłoże tarasów, placyków czy szerokich traktów spacerowych. Dzięki wyjątkowemu wyglądowi oraz bogatej kolorystyce można je dopasować do terenu wokół domu - dobrze współgrają z aranżacjami w stylu rustykalnym, jak i o charakterze minimalistycznym.

  PŁYTY EKOLOGICZNE
 

Zielone parkingi zaliczane są do nawierzchni ekologicznych, co jest związane z możliwością wypełnienia przestrzenią. Tego rodzaju przestrzeń w zależności od potrzeb, można wypełnić kruszywem lub też ogrodową ziemią. Wspomagają wchłanianie przez grunt wód opadowych. Płyty ażurowe wchodzące w skład zielonych parkingów to także materiały do zabezpieczenia skarp i osuwisk. Niezastąpione w drogownictwie przy budowie estakad, wiaduktów etc.  STOPNIE SCHODOWE
 

Zaletą systemu schodowego z naszej oferty jest kompleksowość oraz łatwa zabudowa. Swoje zastosowanie znajduje on zarówno w aranżacjach ogrodowych, jak i w konstrukcji schodów wejściowych do budynku. Zróżnicowane elementy systemu pozwalają na bezproblemowe dopasowanie układu stopni do indywidualnych wymagań. W zależności od potrzeb możliwe jest wykonanie na stopniach paska antypoślizgowego. Stopnie w zabudowie publicznej obciążone wzmożonym ruchem pieszych mogą zostać dodatkowo wzmocnione za pomocą zbrojeń.
 


 OBRZEGOWANIA

Minipalisady, słupki czy elementy o trapezowym kształcie pozwalają w elegancki i funkcjonalny sposób wykończyć powierzchnie brukowane. Nie tylko stabilizują nawierzchnię, ale i stanowią ciekawą dekorację, która nadaje charakteru otoczeniu i dynamizuje przestrzeń. Obrzegowania mogą być układane równolegle do powierzchni kostek, współgrają również z nieregularną linią brzegową realizacji zakończonych koliście. Oprócz funkcji granicznej świetnie, sprawdzają się także jako krawędź niskich rabat kwiatowych czy trawników.

 


OGRODZENIA I MURKI
 

Do budowy wolnostojących ogrodzeń, ale także do wielopoziomowych rabat, tarasowych klombów, murków, rozgraniczeń, obrzegowania tarasów, schodów, filarów, wzmocnień skarp oraz zboczy, firma BRUK-BETR  proponuje bloczki ogrodowe i bloczki typu "wpust-wypsut" o powierzchni licowej UNI SPLIT . W wersji antic efekt naturalności bloczków zwiększają obtłuczone naroża i krawędzie, wzbogacone o wrażenie wyrazistego światłocienia. Bloczki realit zachwycają swoją perfekcyjną naturalnością, możliwościami aranżacyjnymi i zdobniczymi.

Bloczki ogrodowe w wersji antic efekt naturalności  zawdzięczają dodatkowo obtłuczonym narożom i krawędziom, oraz wrażeniu wyrazistego światłocienia. Bloczki ogrodowe Realit zachwycają swoją perfekcyjną naturalnością, możliwościami aranżacyjnymi i zdobniczymi. Tego typu bloczki są polecane jako ogrodzenia betonowe, ich zastosowanie daje nieograniczone możliwości twórcze.
 


 PALISADY
 

Palisady to nowoczesne, niezwykle kreatywne wyroby betonowe. Zasadą zastosowań palisad jest ich pionowa zabudowa obok siebie. Dają one możliwość ukształtowania otwartych oraz zamkniętych linii prostych i łukowych zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej. Palisady stosuje się do ograniczeń zabudów i nawierzchni z kostek brukowych, schodów, zejść, zjazdów, tarasów, murów oporowych, zabezpieczeń skarp i zboczy, klombów, kwietników, rabat, rozgraniczeń placów zabaw dla dzieci, obszarów ruchu pojazdów itd. Łączenie kostek brukowych z palisadami daje zharmonizowany efekt przestrzenny oraz sprawia wrażenie dopasowania. Oprócz zabezpieczenia przed rozsuwaniem się kostek palisady umożliwiają różnicowania poziomów powierzchni brukowych, dopasowując je do ukształtowania terenu oraz do indywidualnych potrzeb.

  
 GAZONY, DONICE, KULE
 

Gazony to ekologiczne wyroby do montażu budowli ogrodowych i miejskich porośniętych roślinnością (wiszące ogrody, kwitnące stoki, piramidy, murki, kaskady), zasłon widokowych oraz wiatrowych, ścian tłumiących hałas uliczny i przemysłowy, ścian oporowych, zabezpieczeń zboczy. Gazony wykonane są ze specjalnego betonu o porowatej strukturze, zapewniającego wymianę i utrzymanie prawidłowej wilgotności podłoża oraz dotlenienie systemu korzeniowego roślin.


  

 
PŁYTY CHODNIKOWE, KRAWĘŻNIKI

Płyty i kostki  wykorzystywane  do zabudowy nawierzchni chodników oraz powierzchni przemysłowych, obciążonych dużym ruchem kołowym. 

 


 


PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE 

W ofercie firmy Bruk-Bet znajdują się także przydatne akcesoria, które umożliwiają prawidłową pielęgnację kostek (impregnnaty) i wykończenie płytek elewacyjnych (fugi). Warto pamiętać,że odpowiednia pielęgnacja produktów betonowych zapewni im blask na pokolenia.   

  


SZCZELNE SYSTEMY KANALIZACYJNE
 
Dzięki nowoczesnej produkcji kręgów betonowych oraz akcesorii, możliwe jest wykonywanie najbardziej dojrzałych i funkcjonalnych, a zarazem sprawdzonych rozwiązań studni kanalizacyjnych. Zautomatyzowane procesy przygotowania mieszanki betonowej, formowania kręgów, monitoring ważnych parametrów produkcyjnych, zapewniają najwyższą jakość produktów.
 
 


Więcej produktów znajdziesz na www.bruk-bet.pl

 powrót


Odwiedzono: 26419 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 18 Czerwca 2014

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Betfreshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone