Wyszukaj w serwisie:
coregravel
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

wyposażenie ogrodu 4IQ Group

4IQ Group wyposażenie ogrodu

4IQ Group SP. Z O.O.

ul. Ostródzka 54
14-200 Iława

e-mail: kontakt@4iq.com.pl

tel: 89 648 60 85
tel: 604 105 019
tel: 602 725 487
tel: 533 434 540

Sklep otwarty w godzinach
8.00-16.00

www.4iq.com.plFirma "4IQ Group", mimo że samodzielną działalność rozpoczęła w 2014 roku, doświadczenie na rynku zdobywa już od kilkunastu lat. Od pierwszego dnia działalności, firma sukcesywnie zdobywała popularność i sympatię Klientów, by w dniu dzisiejszym cieszyć się zaufaniem tysięcy zadowolonych nabywców. "4IQ Group" prowadzi sprzedaż swych produktów dla Klientów zarówno detalicznych, jak i firm. Zdecydowanym atutem jest wysoko rozwinięta sprzedaż internetowa oraz dynamicznie rozwijająca się działalność eksportowa.
 
Zespół "4IQ Group" dba o najbardziej wymagających Klientów, zdając sobie sprawę z indywidualnych potrzeb, pomysłów i upodobań każdego z nich. Produkty jakie oferuje wyróżnia wysoka jakość, dbałość o szczegóły, oryginalność, precyzja wykonania, różnorodność i niezwykle atrakcyjne ceny. Zapewnia również przemiłą obsługę wykwalifikowanych pracowników Działu Handlowego oraz porady specjalistów różnych dziedzin: technologów, montażystów, inżynierów, logistyków.

Na produkowane wyroby 4IQ posiada stosowne aprobaty techniczne i atesty higieniczne wykonane w akredytowanych instytucjach badawczych.
 
Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że zakup pewnych produktów stanowiących ofertę, takich ja np. skrzydła i ościeżnice stanowi nie lada wyzwanie dla wielu z Państwa, dlatego zespół "4IQ Group" przeprowadza każdego odbiorcę przez całą procedurę "bezboleśnie" i z niezwykłą cierpliwością, czyniąc tak poważne, stresujące decyzje niezwykle przyjemnymi i trafionymi.Więcej informacji znajdziesz na www.4iq.com.pl

4IQ specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej wielu produktów. Realizuje również zamówienia niestandardowe.


4IQ oferuje wyroby wysokiej jakości, odznaczające się estetyką wykonania oraz funkcjonalnością. Firma dba o tworzenie unikalnych, oryginalnych rozwiązań, wyróżniających ich ofertę na rynku, mając także na uwadze ich dostosowanie do współczesnych potrzeb konsumentów. W ofercie 4IQ znajdą Państwo: 

⇒Domki i place zabaw
 

⇒Meble ogrodowe
 

⇒Drzwi zewnętrzne
 

⇒Drzwi drewniane RADEX
 

⇒Ościeżnice i listwy
 

⇒Schody strychowe
 

⇒Drewniane schody młynarskie
 

⇒Barierki zabezpieczające
 

⇒Daszki


 Wszystkie wyroby 4IQ posiadają aprobaty techniczne oraz atesty higieniczne.  Całą ofertę obejrzysz na 4iq.com.pl
Domki i place zabaw
 
Domki drewniane dla dzieci i place zabaw to dział do którego lepiej nie zaglądać. Nasza szeroka oferta powoduje problemy z wyborem. OSTRZEGAMY :) Jeśli jednak zdecydowaliście Państwo na krótką chwilę zanurzyć się w świecie dziecięcych fantazji sponsorowanych przez dorosłych ;) zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. W ofercie posiadamy ponad 15 oryginalnych modeli domków dla dzieci z drewna, kilkanaście placów zabaw oraz elementy ich wyposażenia. Oferowane przez nas domki wykonane są w technice modułowej która nie wymaga od budowniczych ślęczenia nad instrukcją oraz posiadania skomplikowanych narzędzi montażowych. Montaż domku to zajęcie dla rodziców z dziećmi, dla dzieci to budowa, malowanie i wyposażanie ich królestwa, dla rodziców doskonała zabawa i sposób na spędzenie czasu ze swoimi pociechami. Przez ostatnie lata sprzedaliśmy kilkanaście tysięcy domków w całej Europie i przez to uszczęśliwiliśmy co najmniej taką samą liczbę dzieci wywołując uśmiech na ich twarzach oraz budując krainę fantazji dla nich i ich kolegów i koleżanek. Zabawa w domkach dla dzieci oraz na placach zabaw rozwija, oraz usamodzielnia nasze dzieci, jest doskonałym treningiem fantazji i potrafi zintegrować całe rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz realizacjami naszych klientów, których kilka pozwoliliśmy za ich zgodą zaprezentować.


Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - TOMEK

 Szukacie Państwo wyjątkowego, zapewniającego urozmaicenie codziennych zabaw prezentu dla swojej pociechy? Pragniecie spędzać jak najwięcej czasu z dziećmi na łonie natury? Oferujemy Państwu domek drewniany „TOMEK”, który nie tylko zaspokoi potrzeby dziecka, ale również umożliwi rodzinne spędzanie czasu już podczas składania i malowania domku.Domek ogrodowy z drewna dla dzieci - ELA

Jeśli zastanawiali się Państwo nad zbudowaniem swoim dzieciom prywatnego placu zabaw, proponujemy zacząć od drewnianego domku „ELA”. Każda mała gosposia chciałaby mieć swój domek w którym o wszystkim decydowałaby sama, a każdy mały detektyw i naukowiec marzy o pracowni, gdzie wymyślałby niesamowite historie i tworzył niezwykłe wynalazki.

 

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - JERZYK

Z połączenia fantazji dzieci i rodziców można stworzyć osobisty, jedyny w swoim rodzaju plac zabaw we własnym ogrodzie.
Pomyślcie Państwo o beztroskich zabawach brzdąców, pod Państwa czujnym okiem, niezależnie od pory dnia. Zapewniamy, że TAKA zabawka dłuuuugo nie znudzi się Państwa małym Marzycielom...
Piętrowy drewniany domek ogrodowy dla dzieci - MARIA

Maria to piętrowy, drewniany domek ogrodowy dla dzieci o wyjątkowej architekturze. Takiego domu w wersji XXL nie powstydziłby się nawet dorosły.
Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - SZYMON

Niebanalny domek, w którym nasze dzieci mogą nas ugościć nawet na tarasie. Taka zabawa pobudza wyobraźnię i daje wiele niezapmnianych przeżyć.
Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - GUCIO

Cóż piękniejszego jest na świecie od iskierki w oczach dzieci, od radości i uśmiechu kiedy słonko w buźkę świeci! Czym więc zająć ich umysły, by ich oczka się świeciły, By całymi dniami blisko, lecz w świecie fantazji były? Domek GUCIO im pomoże urealnić świat swych marzeń, I zapewnić blisko domu moc fantastycznych wrażeń.


Więcej domków obejrzysz na:
www.4iq.com.pl/73-drewniane-domki-dla-dzieci-
Całą ofertę produktów 4IQ znajdziesz na stronie 4iq.com.pl
powrót


Odwiedzono: 6181 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 27 Marca 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Betfreshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone