Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Trawa pod stopami

6 Maja 2016
Wiosna jest inspiracją do zmian w naszym otoczeniu. Ożywieni ciepłem słońca i błękitem nieba upiększamy miejsca, w których się relaksujemy, bawimy, a nawet te, w których pracujemy. Również wiosenna zielona trawa budzi w nas pozytywną energię i kreatywność. 
 
 

Nie zawsze i nie wszędzie możemy cieszyć się naturalną trawą. Jednak nawet wtedy mamy szansę na „zieleń pod stopami”. Wystarczy zastosować alternatywę – syntetyczną trawę MultiGrass. Jest dostępna w wielu wersjach, sugestywnie naśladujących naturę – kolorystyką, wyglądem i strukturą. Szeroka oferta pozwala na stworzenie atrakcyjnej i komfortowej aranżacji. 

Sztuczna trawa sprawdza się przede wszystkim na balkonach, tarasach i w ogrodach. Równie często stosuje się ją na placach zabaw, campingach, w miejscach uprawiania sportu i rekreacji, oraz przy basenach. Wielu restauratorów wykorzystuje ją w swoich letnich ogródkach, kawiarnianych tarasach i we wnętrzach. Najodważniejsi z jej pomocą aranżują niepowtarzalne, efektowne wnętrza obiektowe – pokoje biurowe, sale konferencyjne, hole czy recepcje. Można ją też zastosować np. na parkingu rowerowym lub zamiast trawnika w przestrzeni ulicznej. 

Wszechstronne użytkowanie trawy MultiGrass jest bardzo proste. Zarówno jej montaż, jak i pielęgnacja są bezproblemowe. Jest odporna na działanie różnych czynników atmosferycznych. Np. po opadach nie trzeba jej suszyć, ponieważ ma specjalne „odpływy” – otwory dylatacyjne. Jej atuty to przede wszystkim wielosezonowość oraz fakt, że nie trzeba jej zdejmować na zimę. W ramach pielęgnacji wystarczy od czasu do czasu szczotkować trawę, aby przywrócić włókna do pozycji pionowej. Warto też zwracać uwagę na ostre krawędzie przedmiotów (mebli, narzędzi ogrodowych itd.) stawianych na niej. Jeśli trawa jest użytkowana na zewnątrz, w okresie letnim przy bardzo wysokich temperaturach można zraszać ją dla zwiększenia komfortu użytkowania. 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1837 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 6 Maja 2016

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone