Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Wyjątkowe drzwi tarasowe Eden Effect

30 Lipca 2014
Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe Eden Effect to doskonały przykład komfortowej stolarki otworowej do wnętrz. Regulują klimat w pomieszczeniach oraz doświetlają wnętrze. Zamocowanie drzwi podnoszono-przesuwnych nie tylko zmniejsza koszty ogrzewania zimą ale też  częstotliwość używania klimatyzacji w okresie letnim. 
 

Drzwi podnoszono-przesuwne 
Dom z tarasem, balkonem lub ogrodem, szczególnie w letnie i pogodne dni nabiera dużego znaczenia. Dlatego warto zadbać 
o dobrą komunikację między pomieszczeniami a środowiskiem zewnętrznym, na przykład przez montaż właściwych drzwi tarasowych. Zwiększą one nie tylko ilość światła w pomieszczeniach, ale też optycznie powiększą wnętrze. Jednocześnie drzwi przesuwne Eden optymalnie zaaranżują przestrzeń: nie zajmą wiele miejsca, ponieważ jedno skrzydło drzwi przesuwa się równolegle do drugiego. Niski próg jest wygodny i praktyczny - umożliwia przystosowanie wnętrz do potrzeb dzieci oraz osób starszych lub niepełnosprawnych.
 
Informacje techniczne
SystemMB-77HS,który został wykorzystany w  drzwiach tarasowych Eden marki Effector,  spełnia najostrzejsze wymagania stawiane tej grupie produktów.Specjalna budowa profili umożliwiawykonaniekomfortowych, dużych drzwi, ze  szkła jednokomorowegoczy dwukomorowego – do wyboru. Materiały użytew procesie produkcji cechuje wysoka jakość, podobnie jak zastosowanie takich rozwiązań technicznych, które umożliwiają osiągnięcie znacznej  ochrony w zakresie ciepła i akustyki. Aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwneto uniwersalne rozwiązanie, coraz częściej spotykane w budownictwie mieszkaniowym oraz w budynkach użyteczności publicznej, takich jak np. sanatoria, restauracje czy hotele. Maksymalny wymiar jednego skrzydła drzwi Eden marki Effector to 3,2 m  (wysokość) oraz 3,3 m (szerokość). Produkty są oferowane w gamie kolorów palety RAL oraz szerokiej palecieodcieni drewnopodobnych.                                                              
                                                               *****
EFFECTOR  jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie,  polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc. Od lat firma produkuje wyroby wysokiej jakości, świadczy usługi serwisowe, a  pełna obsługa klienta, to jeden z priorytetów, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku.  
 
Firma działa w branży budowlanej od 20 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. EFFECTOR  oferuje m.in.: listwy wykończeniowe i elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe. Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, produkuje drzwi aluminiowe, okiennice, a także świadczy usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. EFFECTOR jest również znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców na kilkudziesięciu rynkach europejskich i azjatyckich.
EFFECTOR  to sponsor klubu EFFECTOR KIELCE,  grającego w siatkarskiej ekstraklasie - PlusLidze.  

Więcej informacji na  www.effector.com.pl
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2116 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 30 Lipca 2014

Podziel się    

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone