Wyszukaj w serwisie:
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Izolacja pod deski tarasowe lub płyty na dystansach z Botament® RD 1 Universal

19 Września 2017
Właściwe zabezpieczenie podłoża tarasu przed wykonaniem każdego rodzaju okładziny, czy będą to deski, płyty na dystansach, płytki ceramiczne, betonowe, kamień naturalny gwarantuje późniejsze, bezproblemowe jego użytkowanie przez wiele kolejnych lat.

Do izolacji warto wybierać zaawansowane technologicznie produkty, takie jak Botament® RD 1 Universal, który jest odporny na promieniowanie UV, mróz oraz procesy starzenia. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Botament® RD 1 Universal nie zawiera bitumów, rozpuszczalników, dzięki czemu nie emituje szkodliwych dla zdrowia substancji.
 
Jednoskładnikowa receptura eliminuje pracochłonne przygotowanie produktu do aplikacji, a łatwość obróbki z pewnością docenią zarówno profesjonalne firmy wykonawcze, jak również majsterkowicze. Z uwagi, że produkt charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem można go używać do wielu innych zadań jak: izolacja fundamentów, naprawa pokryć dachowych, uszczelnienie rynien, fartuchów kominowych, izolacja oczek wodnych.
 
Dostępne opakowania: 2,5 kg, 10 kg, 30 kg.

Więcej informacji znajdziesz na botament.com/plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 891 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 19 Września 2017

Podziel się    

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone