Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Tanie-Loty.com.pl - nowa społeczność podróżników w internecie

1 Czerwca 2011
Od poniedziałku 9 maja 2011 w polskim internecie działa nowy serwis - Społeczność Podróżników Tanie-Loty.com.pl. W ciągu 3 dni od momentu powstania strony swoje profile założyło na niej 327 użytkowników, którzy dodali już ponad 1000 zdjęć z podróży. Serwis docelowo ma być miejscem dającym podróżnikom możliwość dyskutowania, wymiany doświadczeń i nawiązywania znajomości, a także platformą do publikacji własnych zdjęć i relacji z wypraw.

Nowy serwis społecznościowy - obecnie jeszcze w wersji beta - jest w pełni zintegrowany z Facebookiem. Każdy posiadacz konta w serwisie Facebook.com może zaimportować z niego swoje zdjęcie, status, a także zaprosić za jego pośrednictwem swoich znajomych.
Społeczność w tej chwili oferuje użytkownikowi najważniejsze funkcjonalności, tj.: budowanie profilu, zapraszanie znajomych, dodawanie i ocenianie wpisów, zdjęć i plików multimedialnych, komentowanie, tworzenie grup zainteresowań, np. danym regionem turystycznym, wysyłanie wiadomości, a także tworzenie wydarzeń.
 
Już wkrótce uruchomiona zostanie w serwisie nowa platforma blogowa, na której każdy użytkownik będzie mógł prowadzić swój dziennik wypraw.
Społeczność jest integralną częścią Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, które komunikuje się już ze swoimi użytkownikami w mediach społecznościowych, m.in. za pośrednictwem profilu Tanie Loty na Facebooku (ponad 52 500 fanów) i w serwisie Twitter (1 162 użytkowników).
Społeczność Podróżników to kolejny krok w realizacji strategii komunikacyjnej serwisu Tanie-Loty.com.pl, skierowanego do amatorów niezależnej turystyki. Pomaga on swoim użytkownikom podróżować tanio po świecie, dostarczając: informacji, funkcjonalnych narzędzi do wyszukiwania, sprawdzonych wiadomości z rynku podróży lotniczych, praktycznych porad i przewodników po wartych odwiedzenia miejscach. Serwis promuje również samodzielne podróżowanie poprzez sprawowanie patronatów medialnych nad wyprawami polskich podróżników do mało popularnych miejsc na całym świecie.
 
Wydawcą serwisów rezerwacyjnych Grupy Tanie-Loty.com.pl i twórcą Społeczności Podróżników jest Artweb-Media.Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2473 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 1 Czerwca 2011

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone