Wyszukaj w serwisie:
coregravel
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

pufy i fotele Furini

FURINI świat puf i foteli

ul. Magazynowa 3
33-340 Stary Sącz

Infolinia: 801 622 900
Tel: 18 446 19 19

email: kontakt@pufy.pl

www.pufy.pl


www.furini.pl

Platforma Pufy.pl - Furini Świat Puf i Foteli - to największy sklep internetowy w Polsce zrzeszający największych producentów puf i foteli relaksacyjnych. Dzięki bezpośredniej współpracy z głównymi producentami oferuje markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne zapewniają szybką realizację zamówień trwającą 48h. Dbałość o wysokie standardy wykonywanych usług zapewniają kompleksową usługę podczas całej transakcji zakupu, a w razie konieczności również opiekę gwarancyjną.
 


 
Oferujemy Państwu produkty o wysokiej jakości i funkcjonalności, wspieranej przez nowoczesne wzornictwo a przy tym atrakcyjne cenowo. Starając się szybko reagować na zmiany zachodzące na rynku meblarskim ciągle powiększamy swoją ofertę i będzie cały czas poszerzana o nowości pojawiające się na rynku.Więcej informacji znajdziesz na pufy.plŚwiat puf i foteli również na furini.pl
Postanowiliśmy zjednoczyć w jednym miejscu czołowe marki polskich producentów foteli i puf relaksacyjnych by stworzyć jedną wspólną platformę do dystrybucji tego typu mebli.

Szeroka gama produktów i materiałów sprawia, że każdy wybierze fotel odpowiedni dla siebie. Postanowiliśmy zerwać z tradycyjnymi meblami i dostarczyć naszym klientom rewelacyjne fotele-pufy. Posiadamy w swojej ofercie takie produkty jak: fotele relaksacyjne, worki sako, pufy, sofy, a nawet piłki, które pełnią rolę foteli, oraz inne meble wypoczynkowe.

Zdecydowaliśmy, że tworząc tak potężną platformę do sprzedaży mebli możemy korzystać tylko ze sprawdzonych i pewnych firm i rozwiązań. Dlatego oferujemy Państwu wyselekcjonowane marki: Ecopuf, Futoyo, Pufika i Dr Papaya.Ofetę firmy obejrzysz na pufy.pl

Świat puf i foteli również na furini.pl

 
powrót


Odwiedzono: 5306 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 20 Lipca 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Betfreshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone