Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

1% dla Łukasza

4 Lutego 2013
Łukasz jest opóźniony w rozwoju psychoruchowym. Nie mówi, ma problemy z równowagą i motoryką małą (nieprecyzyjnie posługuje się palcami dłoni). Dziecko wymaga codziennej rehabilitacji, szczególnie w zakresie ruchowym i komunikacyjnym, a ta nie jest możliwa bez dodatkowych funduszy.


Jak dotąd żadne badania medyczne nie pozwoliły postawić diagnozy i wskazać przyczyny zaburzeń. Wykluczono choroby metaboliczne. Próby diagnozy w kierunku chorób genetycznych również niczego nie przyniosły.

Tak jak w poprzednich latach w czasie składania rocznych rozliczeń podatkowych zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na konto mojego synka Łukasza.

Dzięki Państwa ubiegłorocznym wpłatom Łukasz uczestniczył w 3 turnusach rehabilitacyjnych, a także mógł uczęszczać na zajęcia logopedyczne, muzykoterapię oraz zajęcia komunikacji alternatywnej,

Na co dzień widzę jaką radość sprawia mu udział w ćwiczeniach, jak intensywnie pracuje, jak się stara. Jako jego mamę najbardziej cieszą mnie efekty jakie dzięki tej pracy osiąga. Choć nadal nie mówi, coraz konkretniej potrafi komunikować swoje potrzeby, emocje. Mimo braku słów coraz lepiej porozumiewa się ze mną, ze swoim otoczeniem, z obcymi ludźmi, a nawet zwierzętami. Dostrzegam z dnia na dzień jego coraz większą samodzielność.

Wiem, że ten postęp nie byłby możliwy bez Państwa wsparcia. Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc dla Łukasza w ubiegłym roku i zechcą zrobić to również w tym - bardzo, bardzo dziękuję.

Aby przekazać 1% podatku na rehabilitacje Łukasza wystarczy podać w odpowiedniej rubryce nazwę fundacji i numer wpisu do KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), czyli:
Fundacja Banku Zachodniego WBK SA
KRS 0000120807 z dopiskiem 1% dla Łukasza Żamejcia


Pozdrawiam

Paulina ŻamejćGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1991 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 4 Lutego 2013

Podziel się    

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone