Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Pilarka odpowiednia do każdego drzewa

20 Maja 2014
Wielu ogrodników nie docenia siły z jaką rosną ich drzewa w ogrodzie. Po kilku latach klony, jabłonie, jarzębiny oraz orzechy mogą skutecznie zablokować dostęp do światła słonecznego innym roślinom. To idealny moment na wykonanie profesjonalnego cięcia. Efektywnym sposobem na utrzymanie drzew w dobrej kondycji jest odcinanie dużych wystających konarów…

Piła łańcuchowa – wygodny sposób pielęgnacji drzew

Na usuwanie dużych konarów drzew odpowiednia jest każda pora roku, ale cięcie latem i wiosną jest łatwiejsze dla ogrodnika i mniej szkodliwe dla drzewa. Do różnego typu przycinania można wybrać produkty z szerokiej gamy pił dostępnych na rynku min. elektrycznych, akumulatorowych oraz ręcznych. Wiodąca marka GARDENA posiada narzędzia odpowiadające upodobaniom wszystkich użytkowników. Jeśli przycinamy grube i twarde gałęzie raz na jakiś czas, to idealna będzie wydajna akumulatorowa pilarka łańcuchowa CST 2018-Li. Gdy musimy być przygotowani na intensywne prace tnące w ogrodzie, najlepszym rozwiązaniem będzie jedna z trzech elektrycznych pilarek łańcuchowych.
 
Ostra jak brzytwa bez kabla zasilającego

GARDENA akumulatorowa pilarka łańcuchowa CST 2018-Li 18 V/ 2.6 Ah z wymiennym ogniwem litowo – jonowym zapewnia efektywne cięcie, nawet najgrubszych gałęzi, przy niewielkim nakładzie siły. Bez trudu przycina 60 pni o średnicy do ok. 8 cm na jednym naładowaniu akumulatora. Bateria może zostać w prosty sposób wymieniona lub uzupełniona w ciągu 45 minut, dzięki szybkiej ładowarce. Innowacyjny system  Quick-fit zapewnia wygodny sposób montażu i napinania łańcucha bez użycia dodatkowych narzędzi. Pilarka spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dzięki mechanizmowi Quick-stop, który w ciągu 0,15 sek. zatrzymuje łańcuch. To prawdziwa alternatywa dla modeli elektrycznych.
 
Dla prawdziwych pasjonatów drewna

Miłośnicy majsterkowania w ogrodzie często pracują z drewnem przez cały rok.Do różnego rodzaju prac stolarskich lub regularnego cięcia drewna na opał do kominka GARDENA poleca pilarki elektryczne. Trzy wydajne modele wyróżniające się optymalnym wyważeniem, które zapewnia komfort użytkowania. Dzięki beznarzędziowej technice napinania łańcucha Quick-fit w szybki sposób prowadnica jest bezpiecznie zamocowana, a łańcuch właściwie napięty. Wysoka prędkość łańcucha zapewnia efektywne cięcie przy niewielkim nakładzie siły. Dodatkowo modele CSI 4020-X oraz CST 3519-X posiadają wbudowany magnes, który ułatwia montaż prowadnicy. Wszystkie te funkcje sprawiają, że pilarki elektryczne GARDENA są proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika.  

www.gardena.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3010 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 20 Maja 2014

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone