Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Oliwki Beach Flower: śródziemnomorski akcent w każdej kuchni

27 Czerwca 2023
Lato sprzyja kulinarnym eksperymentom i testowaniu przepisów z rozmaitych kuchni świata. Cenionym składnikiem dań i zdrowych sałatek są oliwki, nadające potrawom charakterystycznego smaku. Oliwki Beach Flower występują w różnych postaciach, dzięki czemu można wygodnie dodawać je do potraw i serwować w formie apetycznych przekąsek.
 
 

Niewielka zawartość kalorii, wartościowy skład i niepowtarzalny smak sprawiają, że oliwki zyskały dużą popularność w wielu regionach świata. Te niewielkie owoce są zrywane z długowiecznych drzewek oliwnych na różnych etapach rozwoju. Najwcześniej zbierane są oliwki zielone, które dzięki temu zachowują twardą strukturę i mają mocno wytrawny smak. W ostatnim etapie zbierane są oliwki najbardziej dojrzałe, czyli czarne. Są one bardziej miękkie i delikatne.
 
Oferta marki Beach Flower obejmuje oliwki zielone i czarne, w postaci całych owoców drylowanych oraz ciętych. Okrągły kształt całych oliwek sprawia, że można stworzyć z nich nie tylko pyszne, ale i estetyczne akcenty, na przykład w popularnych koreczkach czy sałatkach z dodatkiem ulubionych warzyw. Z kolei oliwki cięte to wygodne rozwiązanie przy komponowaniu wegańskich past, pasztetów i farszy, a także przy urozmaicaniu składu codziennych kanapek czy obiadowych tortilli.
 
Smak i wartości odżywcze tych cennych owoców doceniają Włosi, dodając oliwki do popisowych dań, takich jak pizza, focaccia i panzerotti. Również Grecy, Hiszpanie i mieszkańcy innych krajów śródziemnomorskich chętnie korzystają z dobrodziejstw natury, wzbogacając oliwkami m.in. sałatki z dodatkiem pomidorów, tuńczyka czy koziego sera. Oliwki znakomicie współgrają ze smakiem ryb i mięsa, a jednocześnie są lubianym składnikiem dań wegetariańskich, przygotowywanych na bazie ryżu, pieczywa oraz makaronu.
 
Oliwki zielone, drylowane lub faszerowane pastą z papryki marki Beach Flower, to także idealna przekąska na towarzyskie spotkania. Wystarczy pokroić na kawałki ulubione sery, wędliny i bagietki, a obok na talerzyku ułożyć oliwki i wykałaczki, by każdy z gości mógł w dowolnym momencie sięgnąć po zdrowy przysmak. 
 
Oliwki są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, ponieważ zawierają m.in. wapń, żelazo oraz witaminę E. Wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
 
W ofercie marki Beach Flower dostępne są wysokiej jakości oliwki w dwóch wielkościach opakowań: 140 g i 900 g. Pozwala to szybko i komfortowo przygotowywać kreatywne, zdrowe dania, w sam raz na letnią pogodę.

 
CENY:
 
Oliwki zielone bez pestek
Cena detaliczna: 
140g – 4,49 zł
900g – 15,19 zł
 
Oliwki czarne bez pestek
Cena detaliczna:
140g – 4,49 zł
900g – 15,19 zł
 
Oliwki zielone nadziewane pastą paprykową
Cena detaliczna: 
140g – 4,49 zł
900g – 15,19 zł
 
Oliwki zielone cięte
Cena detaliczna: 
935g – 19,65 zł
 
Oliwki czarne cięte
Cena detaliczna: 
935g – 19,65 złGaleria:


powrót


Odwiedzono: 313 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 27 Czerwca 2023

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone