Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Zaproś wiosnę na swoją posesję!

2 Marca 2018

Nareszcie nadeszła. Długo oczekiwana, wytęskniona wiosna. Powietrze pięknie pachnie ziemią a przyroda budzi się do życia. Wreszcie możemy cieszyć się dłuższymi dniami i czasem spędzanym na świeżym powietrzu w otoczeniu swojego domu. Czas więc na wiosenne porządki na zewnątrz. Po zimie nasza posesja wymaga dbałości, szpecą ją bowiem zeschłe jesienne liście i inne zabrudzenia nagromadzone zimową porą. W tym zadaniu sprawdzą się skuteczne urządzenia Kärcher, szczególnie można polecić tu urządzenia wysokociśnieniowe oraz odkurzacze uniwersalne WD przystosowane do pracy na sucho i mokro.

 


WD czyli Wokół Domu!

 

Tak naprawdę nazwę tych odkurzaczy tworzy skrót od angielskiego Wet and Dry, czyli do pracy na sucho i mokro, ale urządzenia te, dzięki swoim licznym funkcjom i cechom doskonale sprawdzają się właśnie w pracach porządkowych na posesji. Seria WD obejmuje modele od najbardziej przystępnego cenowo WD 2 przez WD 3, WD 4, WD 5 aż po najmocniejszy WD 6 P Premium. Są one przystosowane do zbierania zarówno suchych jak i mokrych zanieczyszczeń a także wody. Modele od WD 3 wzwyż posiadają funkcję wydmuchu, która pozwala usuwać liście i inne zabrudzenia w jedno miejsce, działając niczym dmuchawa. Poza sprawnym uporządkowaniem terenu wokół domu, w szczególności podjazdu czy tarasu odkurzacze te posłużą także w  domu, garażu, warsztacie majsterkowicza czy też do odkurzenia auta. W zależności od konkretnych potrzeb można dobrać odpowiedni model wraz z wyposażeniem. Wszystkie modele są niezwykle ergonomiczne, posiadają uchwyty do mocowania osprzętu, dzięki czemu wszelkie akcesoria są zawsze pod ręką. To wszystko a także doskonały stosunek jakości do ceny sprawiają, że są one niezastąpione we wszelkich pracach porządkowych.

 

 Czyszczenie pod Twoją kontrolą

 

Na wiosnę, prac porządkowych do wykonania wokół domu nie brakuje. Zabrudzenia atmosferyczne, błoto, osady z soli oraz mech i algi szpecą  elewację domu, podjazd, taras czy ogrodzenie. Najszybciej i najłatwiej można je usunąć za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem i odpowiednio dobranych preparatów do czyszczenia i pielęgnacji takich powierzchni jak kamień, drewno czy tworzywa sztuczne. Myjka ciśnieniowa doskonale sprawdzi się też w ogrodzie, np. do mycia  mebli czy narzędzi ogrodowych. Do wszystkich powyższych prac szczególnie polecamy wysokociśnieniowe urządzenia z innowacyjnej linii Kärcher Full Control Plus, które dzięki możliwości sterowania parametrem ciśnienia i podawaniem środka czyszczącego z poziomu pistoletu gwarantują intuicyjną i komfortową obsługę.

 

Dzięki urządzeniom Kärcher, wiosenne porządki na posesji staną się prostsze, mniej czasochłonne i będą wymagały znacznie mniejszego wysiłku. 

 

Więcej informacji na stronie: www.kaercher.com

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1221 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 2 Marca 2018

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone