Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Wyjątkowe prezenty dla wyjątkowych Mam

20 Maja 2014
Zbliża się wielkie święto najważniejszych osób w naszym życiu. 26 maja w Dniu Matki mamy okazję, aby podziękować tym niesamowitym kobietom za ich wielkie serca. Upominek dla tak wyjątkowej osoby musi być dobrze przemyślany i powinien trafiać w gusta. GARDENA proponuje kilka ciekawych prezentów, które ucieszą każdą Panią Domu pielęgnującą ogród, balkon lub taras.

Mamy kochają kwiaty, nie tylko te cięte z kwiaciarni, ale również te ozdobne, które mogą pielęgnować same na balkonach, tarasach i w ogrodach. Prezent, który ułatwi pracę przy rabatach kwiatowych i doniczkach na pewno ucieszy każdą Mamę.

GARDENA rękawice do prac pielęgnacyjnych

Sadzenie kwiatków i pielęgnacja roślin to ulubione zajęcie Twojej mamy? Wręcz swojej Mamie rękawice marki GADRDENA do prac pielęgnacyjnych - nowość na naszym rynku. Odpowiednie do sadzenia, plewienia chwastów, grabienia. Doskonale pasują do dłoni i chronią je przed wilgocią oraz zabrudzeniem. Rękawice wykonane są z elastycznej i oddychającej tkaniny, dzięki czemu mamy w nich bardzo dobre czucie. Wewnętrzna strona rękawic jest wodoodporna. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu nowych rękawic - do różnych prac ogrodniczych.

GARDENA combisystem- zrywaczka do owoców

Twoja ukochana mama w ogrodzie posiada drzewa owocowe? Ułatw jej pracę! GARDENA combisystem - zrywaczka do owoców, pomoże wygodnie zerwać owoce z każdego drzewa. Dzięki płynnie regulowanej złączce kolankowej, możemy indywidualnie ustawić kąt pracy do większej wygody. Posiada ostrze ze stali szlachetniej, które ułatwia oddzielanie owoców. W zestawie jest również bawełniany worek do owoców, który w razie zabrudzenia nadaję się do prania.

GARDENA Comfort sekator ogrodowy

Sekator ogrodowy na pewno ułatwi Twojej mamie pracę przy winorośli, krzewach, drzewkach,  a nawet kwiatach. Ergonomiczny kształt z wąskimi ostrzami jeszcze dokładniej tnie winorośl, kwiaty oraz młode, zielone pędy. Sekator posada dwie pozycje dla cięcia mocnego lub szybkiego. Jest wygodny w użyciu, dzięki możliwości regulacji rozwarcia rękojeści. Dodatkowo wyprofilowane rękojeści z aluminium zostały wykończone miękkimi elementami.

GARDENA wycinak do chwastów Terraline™

Każda mama pragnie, aby jej ogródek prezentował się zdrowo i okazale. Niechciane towarzystwo w postaci chwastów może skutecznie psuć obraz zieleńca, a ręczne wyrywanie chwastów jest niezwykle trudne i zmusza nas do pracy w niewygodnej pozycji. Wycinak do łatwego usuwania chwastów pozwala na pracę w pozycji wyprostowanej, dodatkowo posiada wyrzutnik do usuwania chwastów z urządzenia, bez konieczności brudzenia sobie rąk. Takie udogodnienie doceni każdy ogrodnik, który dba o zdrowy i piękny wygląd swojego ogrodu.

www.gardena.pl Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3164 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 20 Maja 2014

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone