Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Mobilne oświetlenie zewnętrzne. Poznajcie Kolekcję MAHE LED

25 Maja 2020
Kiedy pogoda dopisuje, zdarza się, że popołudniowa kawa z przyjaciółmi w ogrodzie zmienia się w wielogodzinne spotkanie, a chęć przeczytania jedynie kilku stron powieści na balkonie, kończy się nieprzespaną nocą. W takich sytuacjach o upływie czasu zwykle przypomina dopiero zapadający zmrok. Z myślą o przedłużeniu przyjemnych chwil, spędzanych w ogrodzie lub na balkonie, marka Nowodvorski Lighting proponuje swoją nowość – bezprzewodowe lampy zewnętrzne z kolekcji MAHE LED.

Nowość w ofercie marki Nowodvorski Lighting – kolekcja MAHE LED to wykonane z aluminium lampy w kolorze białym lub czarnym, łączące w sobie klasyczną formę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. W prostych, minimalistycznych oprawach zamknięte zostało całe serce bezprzewodowego oświetlenia. MAHE LED są zasilane baterią,
a ładuje się je szybko i wygodnie za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki micro USB. W ciągu zaledwie 5-7 godzin jesteśmy w stanie w pełni naładować lampę, która może dostarczać światło przez 9 nieprzerwanych godzin.  Lampy z kolekcji MAHE LED są świetną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia zewnętrznego i można je stosować nawet tam, gdzie nie ma łatwego dostępu do źródła światła, na przykład na niewielkim balkonie lub w zacisznej ogrodowej altance. Z uwagi na swoje wymiary (37 cm wysokości i 10,5 cm szerokości) oraz niewielką wagę (~1kg) MAHE LED  swobodnie możemy  używać w dowolnym miejscu w zależności od naszych potrzeb. Lampy z tej kolekcji sprawdzą się na ogrodowym stoliku, ale z powodzeniem można je ustawić również na parapecie, kamiennym murku czy nawet na kocu, rozłożonym na przydomowym trawniku.

MAHE LED emitują przyjemne, neutralne światło o temperaturze 3000 Kelwinów, charakterystyczne dla domowych przestrzeni. W połączeniu z bezprzewodową formą pozwala to wykreować ciepło wnętrz na zewnątrz domu. Prosty, minimalistyczny design, wygodny przełącznik dotykowy i ściemniacz sprawiają, że MAHE LED znajdą również zastosowanie w niejednej sypialni czy salonie, dając możliwość bycia zawsze pod ręką.
.
Lampa MEHE LED
8397 – 529,00 zł brutto (sugerowana cena detaliczna)
8398 – 529,00 zł zł brutto (sugerowana cena detaliczna)

 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 311 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 25 Maja 2020

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone