Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 4190 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 18 Czerwca 2014

Podziel się    

Kostka Bruk Śląski. Firma Bruk-Bet dla regionu Śląskiego

18 Czerwca 2014
Kostka dekoracyjna Bruk Śląski od firmy Bruk-Bet to specjalny ukłon producenta w stronę tego regionu Polski. Wyjątkowa propozycja, stworzona z myślą o wymagającym odbiorcy, dostępna jest w nowej, atrakcyjnej cenie 29 zł/m² jeszcze tylko do końca czerwca.

Region śląski, ze względu na prowadzone tam inwestycje, jest dla firmy Bruk-Bet szczególnie ważny. Tu zlokalizowane są aż 3, spośród 8 zakładów produkcyjnych. Do zakupionych w 2013r. fabryk w Raciborzu i Mikołowie, w kwietniu tego roku dołączył zakład w Fugasówce k. Zawiercia. We wszystkich produkowane są sztandarowe wyroby sygnowane marką Bruk-Bet – materiały do zabudowy nawierzchni, w tym kostki brukowe ze szlachetnej linii Prestige,  czy elementy małej architektury ogrodowej. Decyzja o rozwoju sieci produkcyjnej i dystrybucyjnej jest wynikiem intensywnego rozwoju firmy, a dzięki śląskim inwestycjom, producent oferuje mieszkańcom tego regionu szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.

Wszyscy, którzy do końca czerwca br. dokonają zakupu kostki Bruk Śląski u jednego z dystrybutorów firmy Bruk-Bet na terenie Śląska, otrzymają na nią specjalną cenę. Kostka dostępna jest w 2 kolorach: szarym w cenie 29 zł/m² oraz grafitowym w cenie 32 zł/m². Lista dystrybutorów objętych promocją dostępna jest na stronie http://www.bruk-bet.pl/slask.

Kostkę Bruk Śląski cechuje pięknie ukształtowane, lekko pofalowane lico. Szeroka, nieregularna siatka spoin oraz rytmiczne ułożenia rzędowe stanowią o jej wyjątkowym podobieństwie do kostek naturalnych. Seria składa się z siedmiu elementów, dzięki którym mamy mnóstwo możliwości aranżacyjnych w zakresie wzorów ułożeń i kompozycji. Grubość 6 cm sprawia, że może być wykorzystywana zarówno w aranżacjach wokół domu, jak i placach oraz skwerach  przewidzianych do ruchu samochodów osobowych.

www.bruk-bet.pl


Zobacz prezentację BRUK-BET®

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone