Wyszukaj w serwisie:
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Urokliwa wizja ognia-także poza domem Biokominek GALINA od firmy Kratki.pl

27 Czerwca 2016
Przyjemną atmosferę na balkonie, tarasie lub w ogrodzie zapewni prawdziwy ogień pochodzący z biokominka. To wygodne w użyciu urządzenie stanowi oryginalną ozdobę, którą z powodzeniem można postawić np. na ogrodowym stole. Jaki biokominek sprawdzi się przy domu? Optymalną propozycją jest wolnostojący biokominek GALINA. 
 
 

Głównym wyróżnikiem urządzenia jest minimalistyczny design oraz dodatkowe zabezpieczenia, które wykluczają możliwość rozlania biopaliwa, nawet podczas przechylenia biokominka. Stanowi to cenne rozwiązanie w kontekście zmiennych warunków atmosferycznych oraz bezpieczeństwa dzieci czy zwierząt. 

Piękno w czystej postaci
GALINA to wolnostojący biokominek o prostokątnym kształcie. Jego podstawę stanowi obudowa w kolorze czarnym z wewnętrznym wkładem na biopaliwo. Palący się płomień osłonięty jest z dwóch stron zabezpieczającą szybą. Minimalistyczny wygląd sprawia, że GALINA stanowi nowoczesną i bardzo funkcjonalną dekorację. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Użycie tej technologii pozwala uzyskać piękny wygląd obudowy i zabezpieczyć wszystkie metalowe elementy przed korozją. Dzięki temu biokominek pozostaje w idealnym stanie na długie lata. Spalanie biopaliwa jest wyjątkowo czyste – nie powstaje sadza ani popiół, nie brudzi się również szyba, co pozwala podziwiać niezakłóconą wizję żywego ognia.  
 
Na pierwszy ogień - bezpieczeństwo
Biokominek GALINA został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wyjątkową mobilność urządzenia. Lekka, lecz stabilna konstrukcja, umożliwia w pełni bezpieczne użytkowanie i przenoszenie go w dowolne miejsce. Pojemnik na biopaliwo wykonany jest ze stali nierdzewnej odpornej na działanie wysokiej temperatury. Posiada on wkład absorbujący, który nie tylko wpływa na zmniejszenie zużycia, ale także chroni przed rozlaniem się biopaliwa. W przypadku ewentualnego przewrócenia, biopaliwo pozostaje jedynie we wnętrzu biowkładki. Podczas spalania podstawa urządzenia nie nagrzewa się, a więc biokominek można ustawić na dowolnej powierzchni. Dodatkowo, dzięki znajdującej się w zestawie metalowej rączce, możliwa jest swobodna kontrola wysokości płomienia oraz bezpieczne wygaszanie. 

CENA: 180 zł
Parametry techniczne:
Waga – 4 kg
Wymiary – 18/35,4/21,8 cm
Pojemność pojemnika na biopaliwo – 0,5 l

Do obejrzenia:
Jak działa biokominek GALINA? 

O firmie
Kratki.pl to polski lider w produkcji kominków i akcesoriów kominkowych. Firma istnieje od 1998 roku. Swoją nazwę wzięła od kratek kominkowych, które jako pierwsze włączyła do swojej oferty. Aby ułatwić dostęp do produktów i skrócić czas oczekiwania na dostawę, klienci firmy mogą dokonywać zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego. Oferta Kratki.pl regularnie prezentowana jest podczas najważniejszych branżowych wydarzeń i targów. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Dzięki poznaniu branży od podstaw, ukierunkowanej na potrzeby klienta postawie oraz szybkiemu reagowaniu na zmiany rynkowe, Kratki.pl zajmują pozycją jednego z czołowych europejskich producentów kominków, a jej wyroby dostępne są w 55 krajach na całym świecie. 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1136 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 27 Czerwca 2016

Podziel się    

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone