Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Sezon na grilla nareszcie nadszedł!

23 Czerwca 2016
Bez żmudnych przygotowań wykwintnego menu, strojenia się i męczącego siedzenia przy stole. Każdy z gości i domowników ubrany jest w to, w czym mu wygodnie i robi to, co lubi. W efekcie zamiast sztywnej  etykiety panuje relaksująca atmosfera i pełny luz. Właśnie za to kochamy spotkania przy grillu.  
 
 
 
 

Równie swobodna, jak nastroje gości, powinna być oprawa grillowego party. Żadnych porcelanowych serwisów i haftowanych serwetek! Najlepiej, aby naczynia były jak najprostsze i miały w sobie taki sam naturalny urok, co ogród, w którym odbywa się przyjęcie.
Jaki materiał spełnia te kryteria? Oczywiście drewno.
Proponujemy zatem przekładać upieczone mięsa i warzywa z grilla na kuchenne deski, np. firmy HK Living albo Storebror (z pewnością przydadzą się także podczas codziennego gotowania, więc o wyrzucaniu pieniędzy nie ma mowy), a potem niech każdy bierze swoją porcję na drewniany talerz (podpowiadamy, że HK Living ma bardzo fajne w swojej ofercie) i ze smakiem je.

Podczas takich spotkań jedni lubią przechadzać się i zdawkowo pogadać ze wszystkimi po kolei, inni zaś wolą usiąść na uboczu i prowadzić dłuższe rozmowy.  Pomyślmy też o nich w czasie przygotowań.  Z dala od grilla ustawmy lekkie, łatwe do przenoszenia krzesła Breeze wyprodukowane przez Woood i kilka pufów. Godne polecenia są siedziska tej samej firmy: Graphic w bawełnianym obiciu oraz Sisal wyplatane z sizalu. A może ktoś będzie chciał wygodnie ułożyć się na trawie? Komfort zapewni mu gruba, chroniąca od ciągnącego od ziemi chłodu narzuta Storebror z polaru i poduszki HK Living. Nawiasem mówiąc, warto poczytać, co na nich jest napisane i zapamiętać to przesłanie.

To, że przyjęcie przy grillu przeciągnie się  do późna, jest pewne. Trzeba więc zadbać o odpowiedni nastrój, gdy zapadnie zmrok. W jego tworzeniu niezastąpione są świece. Rozstawione na stole i pomiędzy drzewami rozjaśnią mrok i dodadzą tajemniczego uroku ogrodowi.  
 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1132 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 23 Czerwca 2016

Podziel się    

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone