Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Jedna opaska-wiele pomysłów na porządek w domu i ogrodzie

1 Października 2016
Wiecznie poplątane kable od komputera i telewizora, niestabilnie podwiązane rośliny, które nie chcą rosnąć tak, jak zaplanowaliśmy, zwisające w nieładzie akcesoria w przydomowym warsztacie – to tylko kilka sytuacji, z którymi nie raz próbowaliśmy sobie poradzić, ale na ogół bez skutku. W każdej z nich może nam pomóc bardzo ciekawy gadżet opracowany przez markę fischer – światowego lidera na rynku mocowań – elastyczna opaska Kable-Fix R.

Z powodzeniem zastępuje dobrze nam znane plastikowe i mało elastyczne opaski zaciskowe (tzw. trytki), taśmę klejącą, taśmy, sznurki, druty, zaciski i wszelkiego rodzaju organizery do przewodów. W kilka chwil możemy nią połączyć wszelkiego rodzaju kable (elektryczne, antenowe, internetowe), podwiązać rośliny i krzewy, a także spiąć plastikowe torby, worki, narzędzia, węże ogrodowe, linki rowerowe oraz wiele innych przedmiotów domowego użytku, które wymagają uporządkowania.


By użyć opaski, nie potrzebujemy żadnego dodatkowego sprzętu ani specjalistycznych umiejętności. Jest to podręczny produkt dla każdego, który może przydać się w wielu różnych sytuacjach – w domu, warsztacie albo na biwaku. Jedyną barierą w zastosowaniu opaski jest na dobrą sprawę tylko nasza wyobraźnia i pomysłowość.
Kable-Fix R to kolejne autorskie rozwiązanie w portfolio marki fischer (firma w latach 50. jako pierwsza opracowała m.in. kołek rozporowy S – do dziś jeden z najbardziej popularnych na rynku, a w 2009 roku zaprezentowała prototyp bio-kołka rozporowego).

Opaska jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych – zielonym, czarnym i bezbarwnym. Możemy nią łączyć elementy o średnicy od 0,5 do 8,5 cm. Dzięki dużej elastyczności materiału, z którego została wykonana, pewnie leży w dłoni, nie ześlizguje się i wytrzymuje obciążenie nawet do 18 kg. Jest przy tym bezpieczna (brak ostrych krawędzi i zakończeń), a także ekologiczna i ekonomiczna w użyciu – można ją dowolnie dzielić, skracać, łączyć i wielokrotnie wykorzystywać. Co więcej, możemy ją łączyć na wiele różnych sposobów (w pętle, wielokrotne pętle, spiralnie, krzyżowo i łańcuchowo).

Orientacyjna cena detaliczna:15,78 zł (1 opakowanie/20 sztuk)
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1808 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 1 Października 2016

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone