Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Huśtawka ogrodowa - bawi i uczy

5 Czerwca 2017
Wszyscy zapewne pamiętamy ile radości, dostarczały nam w dzieciństwie spotykane najczęściej na placach zabaw huśtawki. Jeśli akurat nie było ich w pobliżu do bujania, wystarczał osiedlowy trzepak lub zawieszona na gałęziach drzewa lina z przymocowanym siedziskiem. Popularnością cieszyły się również wesołe miasteczka, stacjonarne lub takie, które od czasu do czasu gościły w pobliżu naszego domu.

Huśtawki w różnej formie towarzyszą człowiekowi od dawna. Poza swoim walorami użytkowymi były także pięknymi ozdobami otoczenia domów i malowniczych ogrodów. Dzisiaj, choć nasi milusińscy mają do wyboru bardzo wiele akcesoriów do zabawy, podobnie jak ich rodzice i dziadkowie nadal doceniają zalety bujania i huśtania. I zapewne, dlatego huśtawka nigdy nie wyjdzie z mody, może jedynie zmieniać wygląd i miejsce, w którym zostanie ustawiona.

Wykonane z drewna sosnowego, wzbogacone o interesujące rozwiązania, proste w montażu i komfortowe w użyciu huśtawki marki 4IQ są znakomitą propozycją dla dzieci i ich rodziców. Produkty posiadają certyfikaty TUV, które gwarantują wieloletnią, bezpieczną eksploatację.  Wyposażone w uwielbianą przez maluchy ślizgawkę pozwalają na połączenie dwóch rodzajów aktywności. Natomiast zaopatrzone w dwa siedziska umożliwiają rozwijanie kontaktów towarzyskich podczas bujania. Mogą występować również w kilku interesujących zestawieniach. Wzbogacone o piaskownicę z zadaszeniem, ściankę wspinaczkową, a także jedną lub nawet dwie wieże świetnie urozmaicają dziecięcą zabawę.  Huśtawki wraz z dodatkowymi elementami tworzą prywatne, wspaniale wyposażone place zabaw. Marzenie każdego malucha.


Twierdza Piratów - dwie wieże, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, huśtawki, cena brutto: 3 599,00 zł


Więcej informacji znajdziesz na www.4iq.com.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2563 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 5 Czerwca 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone