Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Drewniane domki dla dzieci - TOSIA, BINKA, OLEK marki 4IQ

31 Marca 2017
Wiosna i zbliżające się lato to czas, w którym dzieci będą coraz częściej przebywać na świeżym powietrzu. Rower, rolki, piłka oraz inne akcesoria sprzyjające rekreacji z pewnością pomogą im dobrze wykorzystać chwile wolne od nauki. W grupie tej znajdują się także drewniane domki, które można umieścić w przydomowych ogródkach lub na działkach. Domki spełniają różne funkcje, są znakomitym dodatkiem do zabaw, uczą współpracy i zachowań społecznych, ale też wspaniale dekorują zieloną przestrzeń. Do kolekcji drewnianych domków marki 4IQ dołączyły ostatnio nowe, atrakcyjne modele: Tosia, Binka i Olek. Stabilna, bezpieczna konstrukcja, łatwy montaż oraz estetyczne wzornictwo sprawiają, że domki są doskonałymi towarzyszami zabaw dziecięcych.

TOSIA – domek z pomysłem

Tosia to piękny domek na platformie wyposażony w podłogę, wykonany z najwyższej jakości drewna jodłowego. Naturalna kolorystyka sprawia, iż umieszczony w ogrodzie lub na działce wspaniale komponuje się ze znajdującą się tu roślinnością. Zapewnia świetną zabawę rozwijającą wyobraźnię i aktywność fizyczną, może stać się na przykład niedostępną twierdzą, którą aby zdobyć, trzeba wykazać się bohaterstwem. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, o maksymalnej wadze 50 kg. Maksymalne obciążenie domku wynosi natomiast 150 kg. Domek został tylko częściowo pomalowany, dlatego zgodnie z fantazją dziecka można dodać mu dowolnych barw.

BINKA – jeden domek i wiele możliwości

Funkcjonalny domek dla najmłodszych wykonany z drewna jodłowego, znakomity do zabaw na świeżym powietrzu. Rozwija wyobraźnię i sprawność fizyczną dziecka. Umieszczony został na krytej platformie, co sprawia, że otwarta część przypomina taras osłonięty dachem, który chroni przed promieniami słonecznymi i niewielkim deszczem. Stabilna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Aby podkreślić indywidualny charakter domku, można go pomalować na dowolny kolor. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, o maksymalnej wadze 50 kg. Maksymalne obciążenie domku wynosi 150 kg. Jest prosty w montażu, dlatego w jego składaniu uczestniczyć mogą obok rodziców również dzieci.


OLEK – domek z fantazją

Domek, który uczy i bawi. Przyjazny mikroklimat, jaki tworzy we wnętrzu drewno jodłowe oraz konstrukcja przypominająca prawdziwy dom sprawiają, iż podczas zabawy dziecko odpoczywa, uczy się ról społecznych i współpracy z rówieśnikami. Interesująca, nieco fantazyjna budowa podkreśla oryginalny charakter domku i pobudza wyobraźnię dziecka. Żywa, radosna kolorystyka uzyskana dzięki bezpiecznym w użyciu farbom wodnym zapewnia estetyczny wygląd.  Olek to również atrakcyjna ozdoba każdego ogrodu. Drewniana podłoga przylega bezpośrednio do ziemi, dlatego aby uzyskać izolację od podłoża można posadowić go na płytkach lub kostkach betonowych. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, o maksymalnej wadze 50 kg. Maksymalne obciążenie domku wynosi 150 kg.

Domki z suchego drewna są częściowo pomalowane, dlatego aby zabezpieczyć je przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych należy pomalować lub polakierować powierzchnię. Lakierowanie nie tylko znakomicie ochroni domek, ale również uwypukli piękno usłojenia, malowanie zaś sprawi, że nadamy mu indywidualny charakter. Solidnie wykonane gwarantują bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. Drewniane domki uczą, inspirują, mobilizują do aktywności fizycznej, a także sprawiają, iż dzieci chętnie zamieniają gry komputerowe i telewizję na zabawy na świeżym powietrzu.

Więcej informacji znajdziesz na www.4iq.com.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3137 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 31 Marca 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone