Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Dla dziewczynki i chłopca - atrakcyjne formy domków dla dzieci

11 Kwietnia 2017
Wiosna i zbliżające się lato to czas wypoczynku na świeżym powietrzu. Warto pomyśleć o tym jak zaaranżować dzieciom przestrzeń dla ulubionych zabaw tematycznych i zdrowej aktywności ruchowej.  Dobrym pomysłem są drewniane domki ogrodowe. Ciekawe kształty, dodatkowe wyposażenie i możliwość pomalowania na dowolny kolor sprawiają, iż akcesoria te cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Uczą, bawią, rozwijają wyobraźnię oraz wspaniale dekorują przydomowe tereny zielone i place zabaw. Jaki domek wybrać – najlepszej odpowiedzi na to pytanie udzielą z pewnością sami najmłodsi.

Dla dziewczynki i chłopca
 
Domek Witek urzeka prostotą formy. Jego uniwersalny charakter powoduje, że jest świetnym miejscem zarówno do zabawy w dom, jak i na mini warsztat samochodowy, czy pracownię modelarską. Wyposażony w 1 drzwi i 2 okna wypełnione bezpieczną, przeźroczystą płytą pleksi bez problemu pomieści wszystkie dziecięce precjoza. Dołączona do modelu donica na kwiaty, wraz z wielobarwną zawartością podkreśli przytulny charakter domku. Witek posiada konstrukcję modułową, większość jego elementów jest zmontowana i przygotowana do malowania.


Domek Witek

Z werandą
     
Weranda jest nie tylko znakomitą ozdobą domu, ale również doskonałym miejscem do zabaw. Tym interesującym elementem konstrukcji może poszczycić się domek Maja. Domek posiada wydzieloną filigranowym płotkiem powierzchnię, w letni dzień warto ustawić na niej stół z krzesłami lub leżak. Wspaniałą dekoracją Maji jest zadaszony ganek, a także niewielki komin i dwa świetliki szczytowe, dzięki którym domek wygląda jak prawdziwy. Wchodzące w skład zestawu 3 doniczki na kwiaty tworzą harmonijną kompozycję z estetycznie wyprofilowanymi oknami podzielonymi drewnianymi  listwami na cztery części. Całość prezentuje się wyjątkowo efektownie.


Domek MAJA

Z tarasem
 
Znakomicie wkomponowana w konstrukcję domków Szymon, Ela i Malwinka zadaszona powierzchnia umożliwia dowolny wystrój. Idealna  na wakacyjne śniadanie lub popołudniowy deser, a może też do wypoczynku dla ukochanego pieska. Na takim tarasie popijając sok ze świeżych owoców świetnie czyta się książki lub słucha ulubionej muzyki. Wygodna ławka pozwala na ochronę przed promieniami słonecznymi i niewielkim deszczem. W modelach Ela i Malwinka podwójne drzwi: dolne i górne oraz ładnie prezentujący się płotek dodają domkom niepowtarzalnego uroku, natomiast 2 pary drzwi w domku Szymon znacznie powiększają przestrzeń użytkową. Domki z tarasem mogą być pracownią dla młodego naukowca,  chatką rozbitka na bezludnej wyspie lub miejscem do zabaw w prawdziwy dom.


Domek Szymon


Domek Ela


Dwukondygnacyjne
   
Amelia i Maria dzięki swej dwukondygnacyjnej konstrukcji dają ogromne możliwości aranżacji przestrzeni. Na antresoli znajdzie się na przykład sypialnia, a na parterze pomieszczenie dla rodziców, kuchnia lub pokój do pracy. Amelia z niesymetrycznym dachem i oknami ozdobionymi okiennicami o niezwykle atrakcyjnej linii wzorniczej i pasującymi do całości doniczkami, przypomina domek z bajki. Maria jest wspaniałym dużym domkiem z 6 oknami, kominem i antresolą, na którą prowadzi niewielka drabina. To prawdziwy raj dla najmłodszych. Na antresoli dziecko cudownie zrelaksuje się po wielu godzinach wyczerpującej zabawy. Podobnie jak wszystkie modele Amelia i Maria mogą zyskać wyjątkowy wygląd, wystarczy wybrać ulubione kolory i pomalować domek. Udział w montażu oraz nadawaniu domkowi indywidualnych, zgodnych z gustem najmłodszych barw ma także wymiar edukacyjny. Dziecko czuje się doceniane i ważne, uczy się współpracy i dostrzega, iż efektywny wysiłek przynosi doskonałe rezultaty.


Domek Amelia


Domek Maria


W materiale wykorzystano informacje o domkach marki 4IQ. Każdy z nich wyposażony został w podłogę i jest poddawany procesowi impregnacji, co gwarantuje bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. W ofercie firmy znajdują się również atrakcyjne akcesoria do domków, takie jak na przykład lornetki, teleskopy i flagi.
                                                                              

Więcej informacji znajdziesz na www.4iq.com.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3872 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 11 Kwietnia 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone