Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

ALPHA - wygoda na tarasie i w ogrodzie

26 Marca 2017
Relaks pośród ulubionych roślin należy do przyjemności, którą z pewnością potrafią docenić właściciele przydomowych ogródków lub przestronnych tarasów. Otaczająca nas zieleń wpływa kojąco na zmysły, ułatwia wypoczynek, sprawia że spotkania w gronie rodziny i znajomych przebiegają w miłej, nastrojowej atmosferze. A kiedy jesteśmy sami, to piękne otoczenie staje się doskonałym miejscem na wyciszenie się, interesującą lekturę bądź chwilę zadumy przy lampce wyśmienitego wina lub filiżance aromatycznej kawy.

Znakomitym uzupełnieniem naturalnej aranżacji naszych ogrodów i tarasów są wygodne w użyciu meble. Poza swoimi walorami estetycznymi krzesła, fotele i stoły spełniają przede wszystkim funkcję praktyczną. Idealną propozycją dla wszystkich zwolenników wypoczynku na świeżym powietrzu jest niezwykle komfortowy, ekskluzywny fotel wiszący ALPHA marki 4IQ. Ten atrakcyjny mebel spełnia rolę oryginalnego hamaka, zapewniającego użytkownikom relaks i pozytywny nastrój.

Odpowiednio wyprofilowany, wyposażony został w wygodne, miękkie siedzisko. Solidna, stabilna konstrukcja o oryginalnym kształcie gwarantuje bezpieczeństwo. Wykonany z klejonego warstwowo drewna modrzewia syberyjskiego oraz stali, w spokojnej kolorystyce (terakota, beż i zielony), świetnie prezentuje się zarówno na tarasie czy w ogrodzie, jak i w pomieszczeniach zaaranżowanych w naturalnej stylistyce.


Jest odporny na warunki atmosferyczne, gdyż wszystkie elementy stalowe pokryto farbą proszkową, natomiast drewniane zostały zaimpregnowane ciśnieniowo, a następnie olejowane. Poduszki posiadają zdejmowane pokrycie zamykane na zamek błyskawiczny, co ułatwia ich czyszczenie. Fotel o wymiarach: 131,5x153x180 i obciążeniu: 150 kg jest przeznaczony dla dorosłych, ale może korzystać z niego również rodzic ze swoją pociechą czy większe dziecko.  

ALPHA jest synonimem luksusu i elegancji, pozwala na wspaniały wypoczynek i równocześnie doskonale dekoruje przestrzeń. W połączeniu z bujną roślinnością lub ozdabiającymi taras wielobarwnymi kwiatami ten wyjątkowy fotel – hamak tworzy niepowtarzalną kompozycję form i kolorów, będąc równocześnie świetną alternatywą dla innych mebli ogrodowych.

Więcej informacji znajdziesz na www.4iq.com.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2878 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 26 Marca 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone