Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Akcesoria na place zabaw

25 Sierpnia 2017
Nie od dziś wiadomo, że „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Coraz więcej rodziców dostrzega, jak ważne jest kształtowanie od wczesnego dzieciństwa zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu inaczej, niż z wykorzystaniem elektronicznych gadżetów. Dla fizycznego i intelektualnego rozwoju dziecka nieocenione są zabawy ruchowe i tematyczne w ogrodzie. Bezpieczne, ładne i oryginalne zabawki oraz akcesoria firmy 4IQ do wykorzystania na przydomowych terenach zielonych i działkach na pewno staną się źródłem radości i inspiracją dla niejednego malucha.

Ścianka wspinaczkowa z surowego suszonego drewna z pięcioma kolorowymi uchwytami nie tylko przyczyni się do rozwoju motoryki małego użytkownika. Stawiając przed malcem zadanie do wykonania, uczy podejmowania wyzwań, radości z sukcesu, a także pokonywania trudności i nie poddawania się, jeżeli nie uda się zdobyć „szczytu” za pierwszym razem. Być może zachęci do wspinania się w przyszłości na profesjonalne ścianki lub rozbudzi pasję zdobywcy gór. Niewątpliwej frajdy dostarczy dostępny w ośmiu intensywnych, wesołych kolorach ślizg „Fala” z funkcją podłączenia wody, co stanowić będzie dodatkową atrakcję w upalne dni. Rodziców na pewno zainteresuje fakt, że zjeżdżalnia została wykonana z polietylenu dużej gęstości HDPE, takiego samego, jaki wykorzystywany jest do produkcji butelek dla niemowląt, a więc jest bardzo bezpieczna.

Akcesoria można wykorzystać do zabaw tematycznych inspirowanych ulubionymi książkami lub filmami. Huśtawka-bujak „bocianie gniazdo”, luneta, dzwonek, koło sterowe lub flaga piratów mogą posłużyć do zorganizowania dla zaproszonych np. na urodziny dzieciaków wspaniałej wyprawy na wyspę skarbów, ukoronowanej zdobyciem ukrytego wcześniej w ogrodzie „trofeum”. Okrętem będzie drewniany domek, a nawet taras, czy kilka drzew i krzewów. Metalowa obręcz bocianiego gniazda o średnicy 100 centymetrów została otoczona miękką pianką, a wytrzymała lina z uniwersalnym mocowaniem jest odporna na warunki atmosferyczne. Koło sterowe i inne gadżety o łagodnych, opływowych kształtach dostępne są w wielu bajecznych kolorach, zaś w zestawie z lornetką znajdują się 3 komplety soczewek (niepowiększających) w różnych barwach. Dla dzieci o innych zainteresowaniach możemy wybrać model telefonu, skrzynkę na listy lub flagę małej księżniczki. Wszystkie elementy posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, a ich wielką zaletą jest to, że rozwijają dziecięcą wyobraźnię, gdyż sugerują sposób wykorzystania, a nie narzucają gotowych rozwiązań. Nie tylko bawią, ale również wspomagają rozwój integracji sensorycznej.

Zabawki bez trudu zamontujemy samodzielnie przy użyciu podstawowych narzędzi. Po sezonie możemy przenieść je do domu, dając najmłodszym sposobność kontynuowania letniej beztroski, nawet gdy za oknami zagości już śnieg.

Więcej informacji znajdziesz na  www.4iq.com.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2166 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 25 Sierpnia 2017

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone