Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Flowerpot od Nowodvorski Lighting - donice w wersji „light”

8 Czerwca 2020
Podświetlane donice to hit ostatnich sezonów, który szturmem zdobywa również serca Polaków.
A wszystko za sprawą idealnie połączonej użyteczności z wyjątkową funkcją dekoracyjną. W nurt ten perfekcyjnie wpisuje się nowa linia lamp zewnętrznych Flowerpot marki Nowodvorski Lighting, które w  dzień stanowią efektowną ozdobę posesji, a nocą doświetlają newralgiczne miejsca
.

Wejście do budynku, taras, altana, czy główne ścieżki w ogrodzie – wokół domu nie brakuje miejsc, które trzeba odpowiednio doświetlić. Są to zazwyczaj również te obszary posesji, które pełnią funkcję reprezentatywną i wymagają odpowiedniego zaaranżowania z wykorzystaniem roślinności. Podświetlane donice Flowerpot marki Nowodvorski Lighting to sposób na połączenie obu tych funkcji i uzyskanie niezwykle designierskiego wykończenia.

Podświetlane donice Flowerpot dostępne są w trzech różnych kształtach i rozmiarach. Biały kolor i prosta forma sprawiają, że oprawy mają bardzo uniwersalny charakter i doskonale uzupełnią zarówno klasyczne, jak nowoczesne aranżacje.
Oprawy oświetleniowe Flowerpot wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Nie straszny im również kurz, woda i niskie temperatury, dlatego mimo trudnych warunków panujących na zewnątrz, przez długi czas zachowają estetyczny wygląd i dobrą kondycję. Dodatkowo do każdej oprawy dołączony jest kabel zasilający o długości 3 metrów, dzięki czemu można je ustawiać w dogodnym miejscu w ogrodzie.

Flowerpot marki Nowodvorski Lighting łączą w sobie funkcję donicy i lampy, czyli typowo użytkowych przedmiotów, które za  sprawą nowoczesnej stylistyki zyskały mocno dekoracyjny charakter. Ustawione w pobliżu tarasu czy drzwi wejściowych z pewnością będą przyciągać wzrok.
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 528 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 8 Czerwca 2020

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone