Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Ekologiczne Nawozy torfowe GreenOK

16 Maja 2014
Ekologiczne Nawozy torfowe GreenOK zawitają na warszawskich Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2013.

19-20 lutego w Warszawie rozpoczną się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. Na 3. edycji tej prestiżowej imprezy będzie obecny polski dystrybutor marek GreenOK oraz Brunatne BioZłoto. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2013 są jedną z największych w Polsce wystaw techniki poświęconej uprawie, pielęgnacji oraz przechowywaniu owoców i warzyw.

TSW 2013 są doskonałym miejscem spotkań wszystkich osób związanych z uprawą owoców i warzyw – począwszy od rolników i sadowników, poprzez dystrybutorów, na producentach skończywszy. Wśród wystawców znalazło się także stoisko GreenOK i Brunatne BioZłoto. Firma ma w swoim portfolio nawozy przeznaczone dla rolnictwa, warzywnictwa, sadownictwa oraz szkółkarstwa, uniwersalne preparaty do ogrodu i szklarni, a także profesjonalne środki do ogrodu i szklarni, które są dedykowane konkretnym roślinom.

Oprócz prezentacji szerokiej gamy przyjaznych środowisku produktów, będzie możliwość porozmawiania z ekspertami firmy, poznania szczególnych właściwości nawozów torfowych, a także zasięgnięcia porady w kwestii nawożenia. Gościem specjalnym będzie Olegs Kukainis, łotewski producent GreenOK oraz Brunatne BioZłoto.

Targi Warzywnictwa i Sadownictwa odbędą się już po raz trzeci. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem krajowych producentów owoców i warzyw. Targi chętnie odwiedzali także goście zza granicy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na targach oprócz pokazów odbędą się konferencje, a także loteria z nagrodami!
Serdecznie zapraszamy na stoisko GreenOK oraz Brunatne BioZłoto!

 Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.greenok.pl oraz www.biozloto.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3763 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 16 Maja 2014

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone