Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1145 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 30 Marca 2022

Podziel się    

Ciekawa akcja edukacyjna dla dzieci.

30 Marca 2022
Ogrodnictwo i uprawa roślin to najwspanialsze hobby. Warto więc zarażać nim dzieci od najmłodszych lat. Z tego powodu wystartowała akcja #zdroworosna, o której z przyjemnością informujemy.
 


Jesteś dyrektorem, nauczycielem, opiekunem grupy przedszkolnej lub członkiem Rady Rodziców? Zgłoś przedszkole/szkołę do naszej Akcji! Ucz dzieci, jak ważne jest zdrowe uprawianie i zdrowe odżywianie. #ZDROWOROSNA to Akcja dedykowana dzieciom, w której chcemy przekonać najmłodszych, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa. Inspirujemy rodziców, dziadków i nauczycieli, by w kreatywny sposób kształtowali u swoich podopiecznych postawy proekologiczne i zamiłowanie do zdrowej żywności. Akcja #ZDROWOROSNA dedykowana jest dzieciom w grupach przedszkolnych i klasach 1-3 szkół podstawowych. 
 
Poprzez media i centra ogrodnicze docieramy do szkół i przedszkoli, zapraszając do Akcji. Nauczyciele zamawiają darmowe, interaktywne pakiety edukacyjne #ZDROWOROSNA i startują z edukacją dzieci oraz uprawą roślin w klasach. Wspólnie wysiewają zdrowy i pełen witamin koperek. Akcji towarzyszy konkurs na najlepszy film, nakręcony podczas tworzenia własnego ogródka w domu lub mieszkaniu. Analizujemy przesyłane filmy, wybieramy najlepsze i publikujemy playlisty na naszych kanałach. Zwycięskie filmiki nagrodzimy zestawem YouTubera, prezentem od W.Legutko oraz spotkaniem z jednym z laureatów ostatnich sezonów MasterChef Junior! 


Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone