Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Zejść z oczu sąsiadom

22 Maja 2014
Masz dość wścibskich spojrzeń przechodniów? A może nie możesz już patrzeć na sąsiada na okrągło koszącego trawnik? Przesłony Collfort lub Nevada zamontowane na ogrodzeniu z paneli Bekafor Classic firmy Betafence ochronią Twoją prywatność.Ogrodzenie Bekafor Classic z przesłonami Collfort lub Nevada vs. mur lub ogrodzenie z betonu/kamienia:

  • ogrodzenie Bekafor Classic z przesłonami Collfort lub Nevada doskonale chroni prywatność, a jednocześnie jest pozbawione ciężkości ogrodzeń betonowych czy kamiennych,
  • doskonale sprawdza się w zabudowie szeregowej, gdzie - dosłownie i w przenośni - nie ma miejsca na grube i ciężkie ogrodzenia,
  • przesłonami można wypełnić całe ogrodzenie (włącznie z bramą i furtką) lub wybraną jego część (np. osłaniającą miejsce wypoczynku w ogrodzie lub taras),
  • przesłony można zamontować na istniejącym już ogrodzeniu z paneli Bekafor Classic.

Collfort czy Nevada - wybierz przesłony najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb

  • Przesłony Bekafor Collfort to drewniane listwy z sosny nordyckiej, z kolei przesłony Bekafor Nevada wykonane są z PCV i dostępne standardowo w dwóch kolorach - ciemna zieleń lub imitacja jasnego drewna.
  • Przesłony Bekafor Nevada na zamówienie dostępne są także w kolorze imitującym ciemne drewno, a także w ponadczasowym antracycie.
  • Przesłony Bekafor Collfort dostępne są dla paneli Bekafor Classic w standardowych wysokościach (1730 mm i 2030 mm), przesłony Bekafor Nevada także dla paneli Bekafor Classic w niestandardowych wysokościach (oprócz 630 mm).
  • Przesłony Bekafor Collfort i Bekafor Nevada wykonane są z najwyższej jakości materiałów potwierdzonej 10-letnią gwarancją.

Montaż przesłon Bekafor Collfort

Montaż przesłon Bekafor Collfort możesz z łatwością wykonać samodzielnie na nowym lub już istniejącym ogrodzeniu, wsuwając pasma przesłon w ogrodzenie.

www.ogradzamy.pl 


Zobacz prezentację BetafenceGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2916 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 22 Maja 2014

Podziel się    Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

podobne artykuły propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone