Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1398 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 8 Września 2017

Podziel się    

Życiowa Dziesiątka z marką WIŚNIOWSKI – Be The Winner

8 Września 2017

WIŚNIOWSKI zaprasza wszystkich entuzjastów sportu do Krynicy-Zdroju na bieg Życiowa Dziesiatka. Będzie to najszybszy bieg tego typu w Polsce, ponieważ trasa na całej długości przebiega w dół. Dodatkowej predkości zawodnikom dostarczy partner biegu – marka WIŚNIOWSKI.


Życiowa Dziesiątka odbędzie się 9 września w ramach Festiwalu Biegowego i jest otwarta zarówno dla profesjonalnych zawodników jak i biegaczy, którzy dopiero rozpoczynaja swoją przygodę z tym sportem i chcą wystartować honorowo. Jednak każdy kto przekroczy linie mety może przez chwilę poczuć się zwyciezcą! Firma WIŚNIOWSKI - jako sponsor główny wydarzenia hasłem Be The Winner, zachęca do przełamywania swoich barier i do aktywnego spędzania czasu. Hasło Be The Winner, przyświęcające działaniom marki WIŚNIOWSKI, promuje przede wszystkim pokonywanie własnych słabości i dążenie do wyznaczonych celów, a nic nie uczy tego tak dobrze jak sport. Podczas imprezy na stanowisku firmy WIŚNIOWSKI będzie można poczuć sportowego ducha, zagrzewać zawodników do walki oraz im kibicowac. Z pewnoscia nie zabraknie festiwalowych gadżetów i mnóstwa dobrej energii. Na twardych zawodników urodzonych najwczesniej w 1981 roku czeka również nie lada gratka. W ramach festiwalu odbedą się bowiem Mistrzostwa Polski Masters w Biegu Ulicznym na 10 km, w których sklasyfikowani zostaną własnie zawodnicy w wieku 35+. Obowiązywać będzie osiem klasyfikacji wiekowych,

a w każdej z nich zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają medale. Jest więc o co powalczyć, lecz nawet jeśli nie marzymy o stanięciu na mistrzowskim podium, udział w Festiwalu Biegowym nawet w roli kibica dostarczy każdemu wielu pozytywnych emocji. Zwyciezca jest ten, kto stale przesuwa swój horyzont i podejmuje nowe wyzwania. „Życiowa dziesiątka, to wydarzenie podczas którego pada bardzo dużo rekordów  życiowych w biegu na 10 km. Jesteśmy przekonani o tym, że jej najbliższa odsłona pozwoli złamac kolejne - nie tylko biegowe bariery” – dodaje Irmina Długopolska specjalista ds. marketingu sportowego firmy WIŚNIOWSKI. Relacje z imprezy będzie można obserwować na Instagramie: wisniowski_ocial oraz fanpage’u marki na Facebooku.


Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone