Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1901 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 16 Kwietnia 2015

Podziel się    

Zostań Technikiem ogrodnikiem

16 Kwietnia 2015
Ogólnopolska sieć szkół AP Edukacja zaprasza na nowy kurs Technik ogrodnik, realizowany w ramach Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych.

Po wnikliwych badaniach rynku AP Edukacja postanowiła rozszerzyć ofertę o kierunek stworzony z myślą o wszystkich, którzy lubią pracę w ogrodzie, interesują ich zagadnienia z obszaru botaniki czy projektowania terenów zielonych.
 
Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy Technik Ogrodnik pozwoli na realizowanie pasji związanej z ogrodnictwem, zielenią i naturą, więc sprawdzi się w przypadku osób, które kochają wiosnę i rośliny przebudzające się do życia.
 

Zapraszamy do zapoznania się z planem nauczania:
http://www.apedukacja.pl/technik-ogrodnik,1354.html
 
Nabór lato 2015 w szkołach AP Edukacja już ruszył!
 
W szkołach AP Edukacja mogą uczyć się w wszystkie osoby dorosłe, które ukończyły szkołę średnią, bez względu na to czy mają świadectwo dojrzałości, a rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych.
 
W AP Edukacja można podjąć kształcenie w Szkołach Policealnych, Gimnazjum oraz Liceum dla Dorosłych oraz skorzystać z szerokiej oferty Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych oraz szkoleń i kursów krótkich.
 
Szkoły prowadzone w ramach AP Edukacja mają uprawnienia szkół publicznych i kształcą w oparciu o autorskie programy nauczania. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 521 tys. osób, w 29 placówkach w całej Polsce!

Więcej informacji o kursie znajdziesz na www.apedukacja.pl

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone