Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 850 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 20 Kwietnia 2017

Podziel się    

Złoty medal Raportu Rolnego dla dmuchawy Husqvarna 436LiB

20 Kwietnia 2017

Husqvarna zdobyła złoty medal redakcji Raportu Rolnego w kategorii Firmowy Hit Roku 2017. Przyznanie nagrody ogłoszono podczas kieleckich targów AGROTECH. Kapituła konkursowa przyznała złoty medal dmuchawie akumulatorowej Husqvarna 436LiB. W tym roku Firmowe Hity Roku zostały wyłonione już po raz dziewiąty.

 

„To dla nas wspaniałe wyróżnienie i cieszymy się, że doceniono naszą akumulatorową dmuchawę w tak prestiżowym konkursie. Maszyny akumulatorowe Husqvarna są obecnie naszymi najbardziej zaawansowanymi technologicznie produktami. Docenienie przez kapitułę konkursową redakcji Raportu Rolnego to dla nas powód do dumy. Husqvarna od lat z sukcesem rozwija swoje najbardziej innowacyjne produkty do pielęgnacji terenów zieleni. Ta nagroda jest zwieńczeniem pracy, którą włożyliśmy, aby rozwijać ekologiczne, ciche i przede wszystkim bezpieczne maszyny akumulatorowe. Z pewnością nie zawiedziemy zaufania” – mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Husqvarna Poland.


Od 9 lat złote medale Firmowego Hitu Roku przyznawane są najlepszym i najciekawszym rozwiązaniom na rynku. Pozytywną opinię jury zyskują jedynie te produkty, które spełniają restrykcyjne wymagania regulaminu konkursu. W tym roku złoty medal otrzymała nowoczesna, lekka, łatwa w obsłudze dmuchawa akumulatorowa Husqvarna 436LiB. Maszyna wyposażona jest w intuicyjny i prosty w obsłudze panel sterowania, funkcję blokady obrotów, dzięki której operator może skupić się na oczyszczaniu powierzchni z liści lub śmieci. Dodatkowo dmuchawa posiada funkcję zwiększenia mocy, gdy jest to potrzebne. 


Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie: www.husqvarna.com

 
 

Galeria:


powrótPomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone