Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1758 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 5 Kwietnia 2016

Podziel się    

Zbuduj dom z EXPO Mazury

5 Kwietnia 2016
 
Twój Dom, Twój Ogród to pierwsza edycja targów łączących w jednym miejscu wystawców 
z branży budowlanej i ogrodniczej. Największe tego typu wydarzenie na Warmii i Mazurach odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2016 roku. Targi o takim profilu dedykowane są głównie małym inwestorom z województwa warmińsko-mazurskiego. Celowo odbędą się na początku wiosny, kiedy dopiero rusza sezon budowlany i podejmowane są decyzje o zakupach materiałów. Oferta zainteresuje również tych, którzy planują remont mieszkania albo  szukają inspiracji do stworzenia swojego wymarzonego domu czy ogrodu. 
 
 

Projektujemy, budujemy, remontujemy i urządzamy
Podczas Targów odwiedzający EXPO Mazury będą mieli możliwość wybrania zarówno materiałów do budowy domu, jego wykończenia, jak i wyposażenia wnętrz. Każdy będzie miał okazję porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się poszczególnymi etapami budowy, wybrać generalnego wykonawcę swojej inwestycji, a także skonsultować swój pomysł na dom, ogród czy domek letniskowy z architektami i projektantami terenów zielonych. Tak duży przekrój oferty gwarantuje znalezienie najlepszych rozwiązań.
 
Od maszyny budowlanej po oczko wodne
Z racji na kompleksowe podejście do tematu związanego z budową domu i zagospodarowaniem jego otoczenia, swoją ofertę zaprezentują dystrybutorzy, producenci, a także firmy świadczące usługi. Na stoiskach wystawców zwiedzający obejrzą m.in. maszyny budowlane i ogrodnicze, materiały i chemię budowlaną, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi, podłogi, schody oraz meble. 
 
Ekologiczne budowanie
W budownictwie coraz częściej stosowane są rozwiązania, które gwarantują oszczędność energii podczas użytkowania obiektu. Ten trend ma również swoje odzwierciedlenie w projektach domów. Dlatego na targach przedstawionych będzie wiele ciekawych energooszczędnych rozwiązań. 
Nie zabraknie oferty  domów pasywnych, które są kwintesencją trendu i pomimo wysokich kosztów realizacji cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.
 
Zrób to sam
W trakcie dwudniowych Targów Twój Dom, Twój Ogród będzie można również wziąć udział 
w warsztatach i pokazach. To niewątpliwa atrakcja dla tych, którzy lubią majsterkować 
i wiele satysfakcji daje im zrobienie czegoś w domu we własnym zakresie. Podczas warsztatów będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.
 
 
Targom Twój Dom, Twój Ogród towarzyszyć będzie pierwsza w Polsce północnej wystawa figur ze stali. Gigantyczny Bumlebee czy Terminator oraz inne postaci popkultury powstały w ramach autorskiego projektu Mariusza Olejnika – Gallery of steel figures.
 
 
Partnerami Targów są Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz (PSPW/2013) oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa. 
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.
 
Wstęp na Targi Twój Dom, Twój Ogród kosztuje 10  zł, a dla dzieci jest bezpłatny.
 
 
O Expo Mazury S.A. 
Expo Mazury S.A. to mieszczący się w Ostródzie jeden z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Europie i drugi co do wielkości w Polsce. Od powstania w 2013 roku, obiekt zanotował ponad 150% wzrost liczby organizowanych wydarzeń. Do dyspozycji jest 50 000 m2 całkowitej powierzchni z 40 798 m2 powierzchni wystawienniczej umożliwiającej pomieszczenie ekspozycji mających do 19,3 m wysokości. Posadzka ma nośność do 
2 039kg/m2, konstrukcja sufitu pozwala na podwieszenie elementów o wadze całkowitej niemal 200 ton, nowoczesny system klimatyzacji i wentylacji hal oraz najnowsze urządzenia multimedialne umożliwiają zorganizowanie najbardziej wymagających wydarzeń. Działająca od 2013 roku Expo Mazury S.A. gości rokrocznie coraz większą liczbę targów 
i konferencji branżowych. Najbardziej popularne to Międzynarodowe Targi Meblowe, Asia Trade Know-How, Pro Defense, Mazury HoReCa Festiwal Smaków czy Hubertus Arena. Expo Mazury S.A. przyznaje własną nagrodę dla najlepszych produktów targowych Żagiel Rozwoju. 
Więcej informacji na stronie: www.expomazury.pl 
 
 

Galeria:


powrótPomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone