Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1785 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 6 Maja 2013

Podziel się    

WIŚNIOWSKI na targach budowlanych w Brnie

6 Maja 2013
Od 23-27 kwietnia firma WIŚNIOWSKI uczestniczy w jednym z największych wydarzeń w branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na międzynarodowych targach IBF w Brnie obok bram, drzwi i systemów ogrodzeniowych producent prezentuje najnowsze wzory ogrodzenia. Stoisko znowu zaskoczyło elegancją, produkty - jakością.

Wyspowy układ stoiska pozwolił na swobodną prezentacje sztampowych produktów producenta wśród których znalazły się bramy garażowe UniPro, bramy roletowe, bramy MakroPro Invest oraz systemy ogrodzeń posesyjnych i paneli kratowych.
Bardzo duże zainteresowanie wzbudziły dwa nowe, nowoczesne wzory ogrodzeń, które zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa użytkowego. Zamknięta konstrukcja wypełniona jest blachą perforowaną w czterech wersjach. Różne rodzaje perforacji stanowią niebanalny element dekoracyjny, a dodatkowym atutem jest możliwość połączenia dwóch kolorów w jednym elemencie ogrodzenia. Dzięki temu otoczenie domu może zyskać całkiem nowy niepowtarzalny charakter.

WIŚNIOWSKI to jeden z ośmiuset wystawców, którzy wystawiają się w Brnie. To kolejne Targi międzynarodowe, na których producent prezentuje najnowszą ofertę, ale także odświeżony we wrześniu 2012  wizerunek.

wisniowski.pl

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone