Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1828 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 9 Czerwca 2015

Podziel się    

Termalica Bruk-Bet w ekstraklasie!

9 Czerwca 2015
Do końca rozgrywek pozostała co prawda jeszcze jedna kolejka, ale już dziś drużyna Termaliki Bruk-Bet z Niecieczy może świętować historyczny awans do ekstraklasy. Jeszcze nigdy w Polsce tak mały klub piłkarski nie dotarł tak wysoko w rozgrywkach ligowych.

Tradycja piłki nożnej w Niecieczy, małej miejscowości, która liczy zaledwie 750 mieszkańców, sięga stu lat. Tyle też trzeba było czekać na wielki sukces. Sukces, który nie byłby możliwy bez rozsądnego i dającego poczucie bezpieczeństwa sponsora, jakim jest firma Bruk-Bet – jeden z liderów na rynku producentów kostek brukowych, materiałów nawierzchniowych oraz bloczków z betonu komórkowego. – To wielkie osiągnięcie zawodników oraz działaczy klubu, a dla nas – sponsora, powód do dumy. Dowodzi ono, że ciężką i wytrwałą pracą oraz niezwykłą determinacją można realizować najbardziej ambitne cele i spełniać marzenia – tak podsumował sukces Krzysztof Witkowski, prezes firmy Bruk-Bet. Awans do ekstraklasy oznacza jednak duże wyzwanie dla władz i sponsora klubu, stadion nie spełnia bowiem kryteriów formalnych i czeka go przebudowa. – Plan przebudowy jest już przygotowany i inwestycja ruszy zaraz po zakończeniu rozgrywek - dodaje sponsor.

Choć na czołowe miejsca w końcowej tabeli I ligi trzeba było w tym roku bardzo ciężko zapracować, to koniec sezonu w wydaniu zawodników z Niecieczy, pod wodzą trenera Piotra Mandrysza, był prawdziwym pokazem walki i woli zwycięstwa. Wygrali osiem spotkań pod rząd, w tym sobotni mecz z Pogonią Siedlce, i tym samym przypieczętowali sobie awans do ekstraklasy już w przedostatniej kolejce.

Tak jak zawodnicy Termaliki Bruk-Bet spełnili sen kibiców o ekstraklasie, tak firma Bruk-Bet od ponad 30 lat spełnia marzenia inwestorów o solidnym i tanim w eksploatacji domu oraz pięknym jego otoczeniu. System budowy Termalica z betonu komórkowego idealnie nadaje się do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych, a dzięki wysokim parametrom izolacyjności cieplnej elementów polecany jest w szczególności w budownictwie energooszczędnym oraz pasywnym. Marka Bruk-Bet Prestige to natomiast niekwestionowany lider w zakresie wzornictwa i różnorodności oferty produktowej kostek brukowych, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury.Początek piłki nożnej w Niecieczy datuje się na rok 1922. Jednak prawdziwy rozkwit zarówno sportowy, jak i organizacyjnych przypada na pierwszą dekadę XXI w. Wtedy to, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu sponsora strategicznego – firmy Bruk-Bet Sp. z o.o., drużyna Termaliki zaczęła osiągać największe sukcesy i piąć się po szczeblach ligowych tabel. Przełomowym okazał się sezon 2009/2010, kiedy to piłkarze wywalczyli awans do I ligi. I choć przez kilka sezonów spisywali się w niej dobrze, nikt nie marzył o awansie do najlepszej polskiej ligi. Marzenie to stało się jednak faktem w minioną sobotę i sezon 2015/2016 zawodnicy z Niecieczy rozpoczną w ekstraklasie.Więcej informacji na www.bruk-bet.pl oraz www.termalica.plZobacz prezentację BRUK-BET®

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone