Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1758 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 6 Maja 2013

Podziel się    

Spółka WIŚNIOWSKI uhonorowana tytułem „Filarów Polskiej Gospodarki 2012”

6 Maja 2013
Spółka WIŚNIOWSKI została uhonorowana tytułem Filarów Polskiej Gospodarki w VIII edycji rankingu organizowanego przez Puls Biznesu i firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking, w którym zwycięzcy wskazywani są przez lokalne władze. Nominowani do konkursu, to firmy utożsamiające się z regionem, mające znaczący wpływ na rozwój regionu, w którym prowadzą swoją działalność. Oceniani są pod względem zapewniania miejsc pracy dla lokalnej społeczności, umożliwiania rozwoju przedsiębiorczości oraz samej społeczności.
WIŚNIOWSKI - potentat produkcji bram i ogrodzeń zatrudnia dziś ponad tysiąc sto pracowników, będąc jednym z największych pracodawców w regionie. Firma nie tylko tworzy i utrzymuje nowe miejsca pracy, dba o rozwój zawodowy swoich pracowników, stwarza warunki do efektywnej pracy. Od lat wspiera lokalne inicjatywy kulturalne, aktywnie uczestniczy w wydarzeniach sportowych, charytatywnych i społecznych  w regionie. Współpracuje z Dystrybutorami w całym kraju, dbając o utrzymanie relacji na najwyższym poziomie. Dowodem na to są m.in. Korony Wiśniowskiego, którymi honoruje świetne osiągnięcia sprzedażowe Partnerów Handlowych oraz wysoki poziom współpracy.

wisniowski.pl

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone