Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 2124 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 7 Marca 2014

Podziel się    

Nowości KRISPOL na targach Budma 2014

7 Marca 2014
KRISPOL powraca na targi BUDMA po wielu latach nieobecności z dużym rozmachem. Producent zaprezentuje na targach nie tylko aktualną, wyjątkowo szeroką ofertę produktów dla domu i przemysłu, lecz także kilka ciekawych nowości. Wśród nich znajdzie się brama garażowa z segmentów o grubości 60 mm.

Bramy z sekcji o grubości 60 mm pozwolą spełnić rosnące wymagania inwestorów w zakresie izolacyjności cieplnej bram. Współczynnik przenikalności cieplnej zastosowanych w niej paneli kształtuje się na poziomie 0,39 W/m²K. Oznacza to wynik o ok. 30% lepszy w stosunku do często stosowanych paneli o grubości 40 mm. Panel o grubości 60 mm będzie dostępny w ofercie bram garażowych i przemysłowych marki KRISPOL.

Wyjątkowy design

Na stoisku KRISPOL będzie można zobaczyć nowość w zakresie desingu produktów dla domu – bramę, okno, roletę i drzwi wejściowe wykończone niepowtarzalną okleiną o nazwie „sosna antyczna”.

Nowy dekor ma charakterystyczny wzór z wyraźnie ukształtowanymi słojami drewna. Znakomicie oddaje ciepło, urok i szlachetny charakter desek sosnowych, jednego z najstarszych i najbardziej tradycyjnych materiałów budowlanych. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu unikalnej receptury pigmentów, okleina zapewnia najwyższą trwałość wykończenia powierzchni, odporność produktów na promieniowanie UV i nagrzewanie się w promieniach słonecznych. Okleina „sosna antyczna” pozwoli inwestorowi wyróżnić swój dom i nadać mu ekskluzywny charakter. Będzie ją można znaleźć wyłącznie w ofercie KRISPOL.
Nowy sposób wietrzenia

KRISPOL przedstawi także interesujące rozwiązania okienne. Jednym z nich jest okno FEN 76 5S wyposażone w okucie rozwierno-odstawne activPilot Comfort PADM z napędem BDT, wyposażonym w intuicyjny panel dotykowy oraz nadajnik zdalny.

Zastosowane okucie i automatyka umożliwiają nie tylko otwieranie i zamykanie okna za pomocą jednego przycisku lub pilota, lecz także programowanie wietrzenia okresowego. Wietrzenie to odbywa się poprzez równoległe odstawienie skrzydła okiennego od ramy - o 6 mm na całym obwodzie. W takiej pozycji wentylacja jest wyjątkowo energooszczędna, a okno przez cały czas jest odporne na włamanie.Dzięki możliwości programowania indywidualnych scenariuszy wentylacji domownicy mogą sobie zapewnić stały dopływ świeżego powietrza z zewnątrz. Wygodny pilot na fale radiowe to idealne rozwiązanie dla okien trudno dostępnych, a także dla domów osób starszych lub niepełnosprawnych.

Ofertę KRISPOL będzie można zobaczyć w Pawilonie 5, na stoisku nr 19.

www.krispol.pl

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone