Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 2239 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 20 Sierpnia 2015

Podziel się    

Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE

20 Sierpnia 2015
Mamy przyjemność zaprosić na Międzynarodową Wystawę ZIELEŃ TO ŻYCIE - targi roślin, ogrodnictwa i architektury krajobrazu, spotkanie profesjonalistów i pasjonatów!

Termin - WARSZAWA 3-5 września, EXPO, ul. Prądzyńskiego 12/14.
 
Pierwsze 2 dni: czwartek i piątek mają charakter branżowy. Miłośników roślin, pasjonatów i wszystkich zainteresowanych ogrodem zapraszamy w sobotę w godzinach 9.00-17.00.
 
W tegorocznej edycji bierze udział blisko 260 wystawców z 13 krajów z Polski, Belgii, Białorusi, Chin, Danii, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Rosji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Zobaczyć będzie można największą ekspozycję dostępnych na rynku roślin w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej - drzewa, krzewy, byliny pnącza oraz wszelkie inne ozdobne i owocowe do zastosowania w ogrodach prywatnych i publicznych terenach zieleni. Na targach prezentowana jest również technika i
technologie do zastosowania w szkółkach, a także wszystko co jest niezbędne w tworzeniu, dekoracji i pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Nie zabraknie też dekoracji, wydawnictw, a przede wszystkim nowości i inspirujących pomysłów.
 
Wystawa Zieleń to życie to również szereg wydarzeń- konferencje, seminaria i pokazy dla specjalistów, a także program dla pasjonatów i początkujących właścicieli ogrodów – bezpłatne wykłady, pokazy ogrodnicze, warsztaty, wystawy, konkursy, porady specjalistów, kiermasz roślinnych nowości. 
 

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone