Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1878 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 22 Listopada 2013

Podziel się    

Męski Azyl - Jak ujawnić ukryte pasje!

22 Listopada 2013
Pasja jest działaniem dzięki, któremu możemy się zrelaksować, fajnie spędzić swój wolny czas, albo stworzyć nowy prężenie działający biznes!  Wielu znanych biznesmenów, artystów, czy działaczy zaczynało właśnie od pasji i chęci zrobienia czegoś unikatowego i nowatorskiego. Pierwsze kroki w realizacji swoich marzeń stawiali bardzo często w domowym zaciszu piwnicy, strychu lub garażu!

Tak swoje biznesy i działania zapoczątkowali: Bil Gates, Steve Jobs czy zespół Nirvana. Towarzyszyła im determinacja, pomysł oraz … ich domowy azyl, w którym zaczynali realizować swoje pasje i marzenia. Wszystko po to, aby budować lepszą rzeczywistość i realizować swoje zainteresowania. Takie same wartości towarzyszą marce KRSIPOL, producentowi bram, rolet, drzwi i okien, realizującej program Męski Azyl w ramach kampanii BLIŻEJ CIEBIE.

Być BLIŻEJ CIEBIE!   

Marka KRISPOL od lat chce być blisko mężczyzn i ich rodzin. Bliżej pasji i zainteresowań, tych którzy chcą wybudować dom,  prowadzić biznes i realizować swoje hobby! Męski Azyl jest programem, który został przygotowany specjalnie dla mężczyzn. Jego celem jest dostarczenie inspiracji, motywacji, wiedzy o tym jak realizować swoje pasje i tworzyć swój azyl – przestrzeń do życia, działania i samorealizacji!

Zachęcamy więc do tworzenia męskiego azylu i realizacji pasji

Zapraszamy do naszego konkursu - Pokaż nam swoje pasje, cele - Ujawnij swe marzenia, otwórz bramy swojej inspiracji - Wejdź do "Męskiego Azylu", polub nasz profil i weź udział w konkursieWWW.FACEBOOK.COM/MESKIAZYL

Wygraj atrakcyjne nagrody i wyślij odpowiedź lub zdjęcia czy film na adres: meskiazyl@krispol.pl


Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone