Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1357 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 9 Września 2013

Podziel się    

Konfrontacje bramowe - ruszyła promocja marki Wiśniowski!

9 Września 2013
Automatyczna brama przesuwna czy dwuskrzydłowa? Brama garażowa segmentowa czy uchylna? Przed podjęciem decyzji o zakupie, najczęściej stajemy przed dylematem – jaką bramę wybrać, czym różnią się od siebie dwie, na pierwszy rzut oka podobne bramy? W odpowiedzi na podobne rozterki, firma Wiśniowski przygotowała promocję „Konfrontacje bramowe".

Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie Klientów, Wiśniowski – producent wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń, stolarki stalowej i aluminiowej – od lat dostarcza najwyższej jakości rozwiązania do zastosowań posesyjnych i przemysłowych. Rozpoczynająca się 2 września promocja to doskonała okazja do porównania różnych rodzajów bram i nabycia ich w atrakcyjnych cenach! Akcja promocyjna obejmuje automatyczne bramy garażowe w 4 kolorach i wymiarach oraz automatyczne bramy ogrodzeniowe w 4 wzorach i wymiarach.
- Początek jesieni to dobry czas na zabezpieczenie posesji i montaż bramy, zarówno garażowej, jak i ogrodzeniowej. „Konfrontacje bramowe” skierowane są do wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości bram wyposażonych w automatyczny napęd, ale zastanawiają się, jaki rodzaj produktu będzie dla ich domu najlepszy – mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy Wiśniowski.

Wybór bramy zależy od jej przeznaczenia, warunków zabudowy oraz gustów i możliwości finansowych odbiorcy. Dostępna w promocji marki Wiśniowski brama uchylna o specjalnym wzorze poszycia, to ekonomiczna alternatywa dla bramy segmentowej. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby wykorzystywania konstrukcji o wysokich parametrach termicznych i gdzie warunki zabudowy wykluczają zastosowanie innych rozwiązań. Na wysokiej jakości bramę segmentową możemy się zaś zdecydować, gdy potrzebujemy doskonałej izolacji cieplnej i wolnej przestrzeni przed garażem.

W ramach promocji otrzymujemy również do wyboru dwa warianty komfortowej kontroli dostępu do posesji w postaci automatycznej bramy przesuwnej i automatycznej bramy dwuskrzydłowej. Jeśli nie dysponujemy odpowiednią ilością wolnej przestrzeni, by zapewnić swobodny ruch skrzydeł bramy, lepszym rozwiązaniem będzie wybór konstrukcji przesuwnej. W przypadku korzystnych warunków zabudowy, możemy zaś wybrać wysoką funkcjonalność w przystępnej cenie, czyli bramę dwuskrzydłową. Dzięki promocji „Konfrontacje bramowe" firmy Wiśniowski, dobierzemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające naszym potrzebom.
Promocja potrwa do końca listopada. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej: http://www.wisniowski.pl/

Zwycięzca może być tylko jeden!
Zapraszamy do wizyty w Punktach Sprzedaży biorących udział w promocji.

www.wisniowski.pl

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone