Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 978 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 22 Lutego 2018

Podziel się    

Inteligentne rozwiązania technologiczne Husqvarna na targach MTP

22 Lutego 2018

Firma Husqvarna zaprezentuje na targach GARDENIA swoje najnowsze rozwiązania technologiczne, a także nowości produktowe na rok 2018. Największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych do pielęgnacji terenów zieleni zaprezentuje m.in. kosiarki automatyczne Automower z serii X, Rider collection wyposażony w kosz zbierający, czy najnowszy konsumencki Rider 216T AWD. Goście targów będą mogli także poznać unikatowy projekt koncepcyjny Husqvarna Solea - system do pielęgnacji trawników wykorzystujący autonomiczne drony i kosiarki automatyczne. 12 edycja targów GARDENIA rozpocznie się 22 lutego i potrwa do 24 lutego 2018 roku.

 

Husqvarna to producent maszyn opartych o nowoczesne rozwiązania technologiczne, ciekawy design oraz ergonomię. Szerokie portfolio firmy zawiera m. in. pilarki, kosiarki automatyczne, traktory czy Ridery. Od kilku lat Husqvarna oferuje także szeroką gamę produktów akumulatorowych – cichych i ekologicznych, o wydajności porównywalnej do maszyn spalinowych. Wśród prezentowanych nowości na tegorocznych targach GARDENIA będzie można zobaczyć m. in.: Rider collection - pierwszy Rider firmy Husqvarna wyposażony w kosz zbierający, a także rozbudowaną serię kosiarek automatycznych Automower X Line wyróżniających się designem i wyposażonych w system Automower Connect pozwalający na kontrolowanie kosiarki zdalnie, za pomocą smartfonu. Zaprezentowany zostanie także koncepcyjny projekt przyszłości Husqvarna Solea. To autonomiczny system do pielęgnacji trawników przeznaczony do szybkiej i cichej pracy przez 24 godziny na dobę, który oferuje odwiedzającym parki miejsce zadbaną zieleń przy minimalnymi zakłócaniu ich spokoju.


 

„Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wziąć udział w targach GARDENIA 2018. Każdego roku staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prezentując rozwiązania, które pozwolą im na jeszcze efektywniejszą pracę. Obecność firmy Husqvarna na targach jest wysoce istotna nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. Z pewnością zaskoczymy odwiedzających naszymi nowymi produktami. Seria wydajnych maszyn napędzanych akumulatorem litowo-jonowym, czy kosiarki automatyczne Premium z serii Automower X Line z pewnością zainteresują gości targów, a koncept Solea zaostrzy apetyt na to, co nadejdzie wkrótce” – mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy w firmie Husqvarna Poland.

Więcej informacji na stronie: www.husqvarna.com/pl


Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone