Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1855 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 22 Maja 2014

Podziel się    

Gwarancja Betafence – najdłuższa na rynku

22 Maja 2014
Firma Betafence wprowadza od marca 2014 nowe zasady gwarancji na siatki powlekane granulatem PVC. Najważniejszą zmianą jest wydłużenie z 10 do 20 lat gwarancji udzielanej na produkty należące do segmentu Premium.

Jeszcze na początku tego roku w Betafence obowiązywały stare zasady udzielania gwarancji na 10 lat dla ogrodzeń w całości wykonanych z oryginalnych produktów Betafence. Od marca firma wprowadziła szereg zmian dotyczących produktów powlekanych granulatem PVC, co do których jakości możemy być teraz pewni nie przez 10, ale przez 20 lat. To najdłuższa gwarancja dostępna na polskim rynku.

Istotną zmianą dla produktów z segmentów Premium i Ekonomicznego powlekanych PVC jest gwarancja niedegresywna. Oznacza to, że Betafence zapewnia 100-procentową rekompensatę przez cały okres trwania gwarancji zgodnie z poniższą tabelą.

Segment Premium Ekonomiczny
Produkty Siatki zgrzewane Fortinet Medium, Fortinet Super, Pantanet Protect i Pantanet Family, Panele Bekafor Classic Siatki zgrzewane Pantanet Essential i Pantanet Light
Panele Bekafor Essential
Gwarancja Środowisko łagodne Środowisko morskie i przemysłowe Środowisko łagodne Środowisko morskie i przemysłowe

licząc od daty wystawienia faktury
20 lat 10 lat 10 lat 2 lata

W jaki sposób uzyskać gwarancję Betafence

Ogrodzenie musi być w całości zbudowane z oryginalnych elementów Betafence, aby kwalifikować się do otrzymania gwarancji jakości producenta. Certyfikat jakości jest udzielany przez autoryzowanych dystrybutorów i montażystów Betafence. Zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami wszelka ingerencja w produkt (np. zginanie, przecinanie) oraz spowodowanie uszkodzeń w wyniku niewłaściwego (niestarannego) transportu, przechowywania lub montażu niezgodnego z instrukcją wiąże się z utratą gwarancji.

Więcej informacji o powłokach stosowanych przez Betafence i ich żywotności można znaleźć na www.ogradzamy.pl.>> Ogólne warunki gwarancji jakości Betafence


>> Gwarancja na produkty powlekane PVC
Zobacz prezentację Betafence

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone