Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1663 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 24 Maja 2013

Podziel się    

FAAC uczestnikiem Kongresu Stolarki Polskiej

24 Maja 2013
16 i 17 maja w Wolborzu odbywał się IV Kongres Stolarki Polskiej. Jedna z najważniejszych imprez branżowych, przyciągająca co roku licznych przedstawicieli firm i instytucji działających w branży stolarki otworowej, goszcząca dziennikarzy polskich i zagranicznych oraz władze lokalne, samorządowe i wojewódzkie. Nie mogło tam zabraknąć także firmy FAAC Polska.

Ponad dwieście osób uczestniczyło w blokach dyskusyjnych, podzielonych na 3 panele. Ich tematyka oscylowała wokół zagadnień eksportu i jego znaczenia dla rodzimych wytwórców, kwestii legislacyjnych związanych z branżą czy dyrektyw unijnych i ich wpływu na firmy działające w Polsce. W panelach brali udział przedstawiciele największych firm, dzieląc się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami.

Kongres Stolarki Polskiej okazał się być platformą wymiany doświadczeń. Poruszono wiele ciekawych tematów, z których wyciągnięte konkluzje będą nam towarzyszyć przy podejmowaniu działań w naszej firmie w kierunku rozwoju sprzedaży mechanizmów drzwi automatycznych marki FAAC – podsumował Piotr Wiśniewski, dyrektor generalny FAAC Polska.

Zamknięciem pierwszego dnia Kongresu była uroczysta Gala, w czasie której rozdane zostały certyfikaty oraz, po raz pierwszy w historii Kongresu, Orły Polskiej Stolarki. Statuetki przyznane zostały w kategoriach „Lider Polskiej Myśli Technicznej”, „Wyróżnienie Prezesa i Zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi” oraz „Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej”. W tej ostatniej kategorii nominowany był  również Pan Piotr Wiśniewski z firmy FAAC Polska.

IV Kongres Stolarki Polskiej przebiegający pod hasłem „Branża bez ograniczeń” nie tylko określił cele i zadania stojące przed producentami na drodze do dalszego rozwoju na rynkach zagranicznych, ale też wytyczał kierunki rozwoju na rynku polskim. Firma FAAC legitymująca się 65 – letnim doświadczeniem i stabilną tendencją wzrostową tak na świecie jak i w Polsce, świetnie się w tą konkluzję wpisuje.

kongres-stolarki.pl

www.faac.pl


Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone