Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 3264 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 23 Lutego 2015

Podziel się    

Dbając o drewno w ogrodzie - wygraj samochód Citroën C4 Cactus!

23 Lutego 2015
Mimo że do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze kilka tygodni, najwyższy czas pomyśleć o zabezpieczeniu drewnianych mebli, płotów, altanek, pergoli czy narzędzi ogrodowych. Z pewnością pomogą nam w tym skuteczne impregnaty do drewna takie jak Impregnat Grunt, Impregnat Extra oraz Impregnat Extra Powłokotwórczy marki Drewnochron. Dlatego sięgnijmy po jeden z tych produktów i przygotujmy się do prac ogrodowych. Dodatkowo kupując preparaty, które objęte są promocją loterii konsumenckiej „IMPREGNAT NR1” możemy wygrać atrakcyjne nagrody, w tym nowoczesne auto.

Loteria ruszyła 16 lutego i potrwa do 1 lipca tego roku. Wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody pieniężne i rzeczowe. Główną wygraną jest samochód Citroen C4 Cactus.

Dlaczego impregnować drewno?

Drewno jest materiałem, które wymaga starannego zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami, na jakie jest narażone: promieniowanie UV, opady kwaśnych deszczy, wilgoć, grzyby oraz owady – techniczne szkodniki drewna. Jeżeli zależy nam na zachowaniu naturalnych właściwości drewna powinniśmy zadbać o jego staranną konserwację. Pierwszym krokiem jest impregnacja. Przy użyciu niezbędnych produktów: Impregnat Grunt, Impregnat Extra oraz Impregnat Extra Powłokotwórczy marki Drewnochron, drewno w naszym ogrodzie zyska trwałą i skuteczną ochroną na wiele lat.

Udział w loterii

Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest zakup jednego z produktów promocyjnych marki Drewnochron: Impregnat Extra, Impregnat Grunt lub Impregnat Extra Powłokotwórczy. Następnie należy zarejestrować się na stronie www.impregnat-nr1.pl lub wysłać SMS wpisując w treści słowo: DREW oraz numer dowodu zakupu Produktu Promocyjnego (przykładowo: DREW.00012) pod numer 71866. Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT.

Nagrody

Co miesiąc 70 osób będzie miało okazję otrzymać nagrody pieniężne. W ramach loterii odbędą się trzy takie losowania: 31 marca, 30 kwietnia oraz 1 czerwca. Finał odbędzie się 1 lipca. Wówczas poznamy szczęśliwców, którzy otrzymają od marki Drewnochron smartfony oraz nagrody pieniężne. W tym samym dniu odbędzie się również losowanie nagrody głównej: samochodu Citroën C4 Cactus.

Regulamin loterii „IMPREGNAT NR1” dostępny jest na stronie:
www.impregnat-nr1.pl


www.drewnochron.pl

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone