Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1477 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 24 Marca 2014

Podziel się    

BUDMA 2014: WIŚNIOWSKI prezentuje nowości produktowe

24 Marca 2014
BUDMA jest unikatowym miejscem, w którym najnowsze wyroby przedstawiają wystawcy z całej Europy. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury okazała się ogromnym sukcesem dla firmy WIŚNIOWSKI. Czołowy producent bram, ogrodzeń i stolarki otworowej zaprezentował bogatą kolekcję nowych produktów.

Najważniejsze wydarzenie w polskiej branży budowlanej, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury w Poznaniu już za nami. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku BUDMA skupiła czołowych przedstawicieli rynku budowlanego z całej Europy. Swoją ofertę na Targach przedstawiło blisko 1000 firm.

Tegoroczna edycja wydarzenia okazała się niezwykle udana dla firmy WIŚNIOWSKI – jej brama uchylna Connect została nagrodzona Złotym Medalem MTP. Ta prestiżowa i ceniona na polskim rynku nagroda, przyznawana jest wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Firma WIŚNIOWSKI została także wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus, wręczaną za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej.

To jednak nie koniec sukcesów. Firma zaprezentowała na Targach szereg nowości produktowych, które zostały przychylnie przyjęte przez uczestników wydarzenia. Pierwszą z nich jest kolekcja WIŚNIOWSKI HOME INCLUSIVE – spójna linia stylistyczna, łącząca bramy, drzwi i ogrodzenia. – Linia HOME INCLUSIVE to świetny przykład projektowania zorientowanego na spójność przestrzeni użytkowej oraz polska odpowiedź na trendy w światowym designie – mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu w firmie WIŚNIOWSKI.

Na tegorocznej BUDMIE zadebiutowała także nowa klasa garażowych bram segmentowych – PRIME. Linia prezentuje nowatorskie podejście, poprzez zrewolucjonizowanie podstawowego komponentu każdej bramy segmentowej, czyli panelu. – W kolekcji PRIME wykorzystane zostały innowacyjne panele INNOVO. Zapewniają one wysokie właściwości termoizolacyjne, a ich kształt pozwala na zastosowanie specjalnego systemu maskującego. Dzięki temu, możliwe jest ukrycie elementów mechanicznych bramy – tłumaczy Katarzyna Świderska.

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła także najnowsza generacja aluminiowych drzwi wejściowych CREO. Dzięki dużej ilości kombinacji wzorów, kolorów skrzydła i ościeżnicy, aplikacji, tłoczeń i typów szklenia, drzwi CREO można dopasować do architektury każdego budynku.

Ostatnią z zaprezentowanych na BUDMIE nowości marki WIŚNIOWSKI jest ultranowoczesna brama V-KING. Unikatowa konstrukcja w połączeniu z najwyższej jakości komponentami, sprawia, że model ten sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. – Brama V-KING jest przeznaczona do intensywnej pracy. Jej skrzydła napędzane są za pomocą niezawodnych, szybkich automatów umieszczonych na słupach konstrukcyjnych – wyjaśnia Katarzyna Świderska.

Atrakcyjna forma stoiska oraz liczne debiuty produktów, sprawiły, że stoisko WIŚNIOWSKI cieszyło się niezwykle dużym zainteresowaniem zwiedzających. Tymczasem firma zaprasza na kolejne branżowe targi – Nordbygg, które odbędą się 1-4 kwietnia w Sztokholmie.

www.wisniowski.pl

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone