Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 570 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 2 Lipca 2018

Podziel się    

Bruk-Bet numerem jeden w oczach Klientów

2 Lipca 2018

Bogata oferta kostek brukowych, wielkoformatowe płyty tarasowe, ścienne kamienie dekoracyjne, system ochronny Perlon® Lamino® to tylko niektóre skojarzenia Konsumentów z marką Bruk-Bet. Dziś, oferta firmy to znacznie więcej niż standardowe produkty z betonu. Od lat siłę firmy budują także inne cenione marki: Termalica®, Bruk-Bet Solar®, Georyt® i Intrac, będące liderami w swoich branżach.

 

System budowy Termalica® z betonu komórkowego pozwala na wznoszenie jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych różnych obiektów budowlanych. Główną zaletą wyrobu jest przede wszystkim energooszczędność oraz szybkość budowy. 
 

Innowacyjność to kolejne oblicze marki Bruk-Bet. Jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wysokiej jakości panele fotowoltaiczne pod marką Bruk-Bet Solar®. Dziś jest wiodącym polskim producentem tego rodzaju asortymentu.
 

W ofercie firmy znajdziemy również studnie betonowe i szczelne systemy kanalizacyjne, które od lat z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach infrastrukturalnych i budownictwa drogowego. 
 

Nowatorskie rozwiązania, wysoka jakość, różnorodność i estetyka produktów to cechy, które bez wątpienia opisują działalność firmy. Zostało to zauważone i jednocześnie docenione przez Konsumentów. Bruk-Bet został właśnie nagrodzony Złotym Godłem TOP MARKA 2018 w ogólnopolskim konkursie LAUR KONSUMENTA w kategorii Jakość i Innowacyjność Produktów i Usług Budowlanych, Kostka Brukowa. Jury konkursu jest najlepszym recenzentem produktów danej marki, ponieważ są to indywidualni odbiorcy, którzy korzystają z poszczególnych wyrobów.
 

Warto przyjrzeć się dokładniej oferowanym produktom i zastanowić, dlaczego to właśnie kostki brukowe Bruk-Bet zdobyły pierwsze miejsce w konkursie, wyprzedzając swoją konkurencję. Bez wątpienia przyczynił się do tego stosowany system ochrony nawierzchni Perlon® Lamino®. Producent powleka kostki brukowe na etapie produkcji specjalnymi środkami modyfikowanych żywic. Głównym celem tego zabiegu jest stworzenie warstwy ochronnej zapobiegającej wnikaniu zabrudzeń w strukturę betonu, jak również migracji wykwitów wapiennych z betonu na jego powierzchnię. To tylko jedno z nielicznych rozwiązań, które docenili konsumenci.
 

Bruk-Bet z pewnością nie przestanie zaskakiwać swoich odbiorców, ponieważ nieustannie stara się wzbogacać swoją ofertę i wprowadzać innowacyjne rozwiązania technologiczne i produktowe.

Więcej informacji na stronie: bruk-bet.pl 


Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone