Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1412 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 14 Października 2013

Podziel się    

Boisko we włoskiej Zoppoli zabezpieczone panelami Nylofor 2D Super

14 Października 2013
Włoskie miasteczko Zoppola od lat wspiera aktywność sportową wśród lokalnej wspólnoty. Mieszkańcy parafii Św. Marcina przez cały rok dbają o to, by dzieci mogły grać na boisku sportowym, natomiast w okresie letnim organizowane są międzyregionalne turnieje w piłce nożnej w kategorii juniorskiej i dziecięcej. Aby móc kontynuować tę działalność konieczne jednak było dostosowanie boiska do obowiązujących wymogów prawa.

Certyfikowane ogrodzenie od Betafence

Betafence we Włoszech od lat współpracuje z CONI, dostarczając na główne włoskie boiska profesjonalne ogrodzenia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, naszej marce i jakości władze Zoppoli i tym razem powierzyły nam wykonanie modernizacji boiska. Prostokątne słupy zostały osadzone na metalowych podstawach, a następnie przykręcone do betonowej podmurówki. Do słupów przymocowano górne i dolne poręcze, a powstałą przestrzeń wypełniły sztywne i wytrzymałe panele Nylofor 2D Super. Podwóje druty poziome sprawiają, że panele te są wyjątkowo odporne na odkształcenia. Słupy i panele wykonano w kolorze zielonym RAL 6005.

Witajcie na naszym boisku

W kilku miejscach w ogrodzeniu umieszczono bramy i furtki, które umożliwiają wejście i wjazd na teren boiska. Ramy bram wykonano z profili stalowych, a wypełnienie stanowią panele Nylofor 2D Super. Dla wyróżnienia ich z całości ogrodzenia, bramy pomalowano na kolor żółty. Ponadto zainstalowano 7-metrowe słupy do montażu piłkochwytów (siatek zabezpieczających przed wypadnięciem piłki) oraz systemu oświetleniowego. Prace obejmowały również renowację murawy. Oficjalnie boisko zostało ponownie otwarte w 2012 roku. W ceremonii wzięło udział wielu gości z lokalnej społeczności, drużyny piłkarskie oraz biskup, który poświęcił boisko.

Nie tylko sport, ale i tradycja

Zoppola słynie nie tylko z miłości do sportu, ale także ze swojej historii, którą reprezentują zabytki. Tu znajduje się zamek szlachecki Panciera di Zoppola oraz kościół z XII w z cennymi renesansowymi i barokowymi ołtarzami, XVI-wiecznymi kropielnicami, pięknymi drewnianymi meblami i elementami złotnicznymi.

Więcej o ogrodzeniach Nylofor na www.ogradzamy.pl


Zobacz prezentację Betafence

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone