Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1511 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 23 Lipca 2013

Podziel się    

Betafence przygotowuje stadion w San Marino na Mistrzostwa Świata

23 Lipca 2013
W 2014 roku w San Marino odbędzie się mecz kwalifikacyjny do mistrzostw świata w piłce nożnej w Brazylii. Reprezentacje Anglii i San Marino zmierzą się na stadionie olimpijskim w Serravalle, który został zmodernizowany i teraz spełnia wszystkie światowe normy.
W 2009 na stadionie przeprowadzono szereg prac renowacyjnych, wyposażając go m. in. w  półsyntetyczne boisko wykonane w systemie Football Green Live. Jest to nawierzchnia trawiasta nowej generacji, składająca się w większości z trawy naturalnej z dodatkiem trawy  z tworzywa syntetycznego. Sztuczna trawa ma na celu wzmocnienie boiska oraz umożliwia łatwiejsze poruszanie się piłki po murawie.

Betafence i CONI – współpraca dwóch profesjonalistów
Federacja Piłki Nożnej Republiki San Marino wybrała do wykonania zabezpieczeń przed wejściami na stadion włoski oddział firmy Betafence. Od lat współpracuje on z CONI, dostarczając na szereg włoskich stadionów sprawdzone rozwiązania zgodne z przepisami Włoch i normami europejskimi.

Ogrodzenie Publifor chroni wejścia na stadion
Wejścia na zaplecze stadionu oraz wejścia dla kibiców chronią teraz panele Publifor oraz bramy skrzydłowe. Publifory to ciężkie konstrukcje składające się z metalowych podstaw (stóp) wypełnionych betonem. Na nich osadzone są ramy wykonane z profili kwadratowych, do których z dwóch stron przy pomocy złączek z tworzywa sztucznego przymocowane są panele Nylofor 2D Super. Panele są koloru czarnego, natomiast podstawy – w odcieniu szarości.
Tereny wygrodzone Publiforem wyposażono w 5 bram jedno- i dwuskrzydłowych w kolorze żółtym. Tworzące je ramy z profili wypełniono panelami Nylofor 2D Super.

Stadion narodowy Republiki San Marino
Stadion olimpijski w San Marino to wielofunkcyjny obiekt ulokowany w mieście Serravalle. Na nim swoje mecze rozgrywa reprezentacja San Marino w piłce nożnej i San Marino Calcio. Stadion otwarto w 1970  i  jest to największy obiekt piłkarski w Republice San Marino. Mecze rozgrywane są na boisku o wymiarach 105 x 75 m, a rozgrywki może śledzić nawet 7000 kibiców. Widownia podzielona jest na dwie trybuny rozmieszczone na dłuższych bokach prostokąta, który tworzy stadion, a widzowie mogą siedzieć pod zadaszeniem.

Więcej o ogrodzeniach Pulifor czytaj na www.ogradzamy.pl  

Zobacz prezentację Betafence

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone