Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1013 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 17 Października 2008

Podziel się    

BETAFENCE montuje 20 km ogrodzenia wokół toru Formuły 1 w Singapurze

17 Października 2008
We wrześniu firma Betafence kolejny raz zaznaczyła swoją obecność podczas prestiżego wydarzenia sportowego. Doświadczenie zdobyte w innych dużych projektach, takich jak Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, jest bardzo cenne, jednakże ten projekt stanowił dla firmy wyjątkowe wyzwanie. Wyścig odbywał się w samym sercu Singapuru, ogrodzenia musiały zostać zamontowane w rekordowym czasie, a następnie równie sprawnie zdemontowane i złożone do przechowania aż do czasu kolejnej imprezy.

Trzyletni kontrakt
Referencje zdobyte dzięki udziałowi w dużych imprezach sportowych, wielu projektach lokalnych, oraz międzynarodowa reputacja firmy, odegrały ważną rolę w podjęcu decyzji o przyznaniu tak prestiżowego kontraktu firmie Betafence.
Ogrodzenia Betafence były już instalowane na torach F1, między innymi  Francorchamps oraz w Bahrajnie. Tym razem jednak dominującym czynnikiem było zaprojektowanie całościowego rozwiązania, mogącego spełnić specyficzne wymagania inwestora - szybki montaż i demontaż ogrodzenia.

W kontrakcie przewidziano rozmaite produkty i rozwiązania, m.in. ogrodzenie całego terenu, systemy wspomagające kierowanie tłumem, oraz zabezpieczające strefy robocze. Produkty, które zostały wykorzystane do tych zróżnicowanch zastosowań pochodzą z 3 różnych fabryk grupy Betafence: Zwevegem (Belgia), Schwalmtal (Niemcy) oraz Tianjin (Chiny).  W Polsce grupa posiada zakład produkcyjny w Kotlarni (woj. opolskie).

Łącznie w mieście zostało zaintalowane 20 km ogrodzeń. Krótki okres przygotowawczy stanowił nie lada wyzwanie, a ekipy montażowe pracowały dzień i noc, aby zapewnić profesjonalny i bezpieczny montaż każdego metra ogrodzenia. Po wyścigu całość musiała zostać równie sprawnie zdemontowana i przekazana do przechowania na kolejny rok.

Trzyletni kontrakt o wartości kilku milionów euro, został zawarty z możliwością przedłużenia na kolejne dwa lata.

www.betafence.pl

Zobacz prezentację Betafence

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone