Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1426 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 17 Września 2013

Podziel się    

Belgijski Decospan wyposażony w automatyczne bramy Robusta

17 Września 2013
Systemy, które dają najlepsze zabezpieczenie

Są dwa główne obszary, w których duże zakłady produkcyjne zwykle potrzebują ochrony:
- zabezpieczenie zewnętrzne – wygrodzenie terenu fabryki i zainstalowanie ogrodzenia, które utrudni dostęp osobom niepożądanym
- zabezpieczenie dostępu – zamontowanie bram, szlabanów i kołowrotów, które umożliwią kontrolę przepływu osób i pojazdów.
Jeżeli zostanie zastosowany zintegrowany system łączący wszystkie te elementy, to można mieć pewność, że ochrona obiektu będzie pełna i skuteczna.

Zabezpieczenie zewnętrzne
Wokół części zakładu produkcyjnego belgijskiej firmy Decospan stanęło ogrodzenie o wysokości 2 metrów. Tworzy je siatka pleciona Plasitor zamontowana na słupach okrągłych. Taki system ogrodzeniowy chroni tył i boki fabryki w Menen. Siatka pleciona Plasitor o oczkach w kształcie rombów jest odporna na odkształcenia i warunki atmosferyczne dzięki zastosowaniu powłoki PVC.
Natomiast front zakładu został wyposażony w ogrodzenie panelowe Nylofor 2D zamontowane na słupach prostokątnych. Panele wykonane z drutów zgrzewanych na przecięciach są jednocześnie sztywne (gwarantując dobrą ochronę) i eleganckie (pełnią więc także funkcję reprezentacyjną).

Zautomatyzowane przesuwne bramy Robusta
Dostępu do zakładu Decospan chronią dwie samonośne przesuwne bramy Robusta wyposażone w automatykę Bekamatic. Bramy zostały wypełnione panelem Nylofor 2D, dzięki czemu tworzą spójną całość z całym ogrodzeniem frontowym. Dodatkowo za bramami zainstalowano automatyczne barierki, które kontrolują przepływ pieszych i pojazdów, gdy bramy przesuwne są otwarte. Dzięki temu systemowi wszystkie osoby wkraczające na teren zakładu zostają zarejstrowane w recepcji.

Naszą pasją jest drewno
Firma Decospan została założona w 1978 roku przez Urbaina Desmet. Obecnie posiada oddziały w 7 krajach: Belgii (centrala), Niemczech, Anglii, Irlandii, Francji, Republice Czeskiej i Chorwacji. Firma produkuje wyroby z forniru, głównie panele podłogowe, ścienne i okleiny. Decospan stawia na wysoką jakość produktów w połączeniu z dużą dbałością o środowisko naturalne (wykorzystanie energii wiatrowej i słonecznej). Motto firmy brzmi: „Naszą pasją jest fornir”.


Więcej o siatce Plasitor i panelach Nylofor na www.ogradzamy.pl

Zobacz prezentację Betafence

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone