Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 1213 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 5 Września 2008

Podziel się    

Aloesowe rękawice

5 Września 2008
Nowość: Aloesowe rękawice Stella packAloesowe rękawice Stella pack to ochrona i pielęgnacja dłoni w jednym. Dzięki zastosowaniu aloesu dodatkowo nawilżają dłonie podczas prac domowych. Nowe rękawice doskonale nadają się do zmywania, sprzątania, prac ogrodowych oraz pielęgnacji zwierząt. Są miękkie i wytrzymałe, a dodatkowo mają przyjemny zapach.


Aloesowe rękawice Stella pack to ochrona i pielęgnacja dłoni w jednym. Dzięki zastosowaniu aloesu dodatkowo nawilżają dłonie podczas prac domowych. Nowe rękawice doskonale nadają się do zmywania, sprzątania, prac ogrodowych oraz pielęgnacji zwierząt. Są miękkie i wytrzymałe, a dodatkowo mają przyjemny zapach.
Rękawice dostępne są w trzech rozmiarach S, M i L. Na odwrocie opakowania znajduje się praktyczna miarka, do której przykładając dłoń, można łatwo sprawdzić, jaki rozmiar jest dla nas najbardziej odpowiedni. Dodatkowo aloesowe rękawice posiadają rolowany brzeg (tzw. rant), ułatwiający zakładanie i zdejmowanie rękawic. Rękawice są odpowiednio długie, elastyczne i bardzo wytrzymałe. Specjalne tłoczenia zapewniają optymalne dopasowanie do dłoni, dobre czucie i chwytność.
Rękawice produkowane są w oparciu o opatentowaną w Stanach Zjednoczonych technologię. Wykonane są z najwyższej jakości lateksu kauczuku naturalnego oraz wyjątkowo miękkiej bawełnianej wyściółki z dodatkiem aloesu wewnątrz rękawicy. Zapobiega to poceniu się dłoni i zabezpiecza dłonie przez nieprzyjemnym zapachem gumy.
Aloes jest stosowany od wieków ze względu na swoje łagodzące, tonizujące i nawilżające właściwości. Słynie z działania przeciwbakteryjnego i przeciwgrzybicznego.
Rekomendowana cena detaliczna to zaledwie 6 zł za parę rękawic. Rękawice można kupić w dobrych sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym  www.sklep.stella.com.pl.
 

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone