Wyszukaj w serwisie:
coregravel
ogród

rośliny

architektura ogrodowa

znajdź nas na facebook

Konserwacja terenów zielonych Kraków

Odwiedzono: 2170 razy
Opublikowano przez: Pomysł na ogród
Data publikacji: 5 Kwietnia 2017

Podziel się    

4IQ - nowa strona, nowe możliwości

5 Kwietnia 2017
Z przyjemnością informujemy, że od 4 kwietnia 2017 roku strona internetowa www.4iq.com.pl zyskała nowy wygląd oraz wiele funkcjonalnych rozwiązań. Czytelny układ zakładek takich jak: schody, drzwi wewnętrzne, ościeżnice i listwy, drzwi zewnętrzne, domki i place zabaw, meble ogrodowe, barierki zabezpieczające oraz daszki i pergole pozwala na szybką orientację w ofercie i znalezienie właściwej informacji. Funkcja szukaj umożliwia przeglądanie zasobów serwisu pod kątem wybranego produktu. Jego atutem są także wyeksponowane na stronie głównej wybrane dla danego okresu czasowego najbardziej atrakcyjne produkty z oferty 4IQ oraz szybki dostęp do danych kontaktowych i regulaminu sklepu.

Nowa witryna zapewnia jeszcze lepszą prezentację towarów, a przede wszystkim dostęp do tak oczekiwanej przez dzisiejszego, wymagającego klienta usługi, jak personalizacja produktu. Internauci mogą skorzystać z prostego w obsłudze, intuicyjnego konfiguratora, dzięki któremu możliwe jest aż 600 tysięcy kombinacji drzwi wewnętrznych spośród modeli i akcesoriów stolarki drzwiowej oferowanych przez firmę 4IQ.

Firma 4IQ idąc z duchem czasu, zadbała również o to, aby strona mogła być przeglądana w technologii Responsive Web Design na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, tablety, laptopy oraz na komputerach stacjonarnych. Wdrożenie serwisu w technologii RWD podyktowane jest dynamicznie rosnącym wykorzystaniem urządzeń mobilnych do przeglądania zasobów Internetu. Technologia RWD sprawia, że układ i wygląd serwisu dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym serwis jest przeglądany. Dzięki temu każda strona serwisu jest czytelna i przejrzysta niezależnie od rozdzielczości i rozmiarów ekranu.

W parze z nowoczesną technologią podąża estetyka. Prosta, nowoczesna grafika stanowi doskonałe tło dla zgromadzonych tu informacji i zdjęć.  Obok rzetelnych danych merytorycznych, internauta znajdzie na stronie fotografie produktowe i aranżacyjne poszczególnych elementów z oferty sklepu, które doskonale prezentują asortyment, a także paletę kolorów, w jakich można zamówić dany produkt.

Poprawione parametry strony, jak również funkcjonalny konfigurator produktów, wewnętrzna wyszukiwarka i intuicyjna nawigacja sprawiają, że www.4iq.com.pl jest witryną przyjazną dla użytkownika, poszukującego ciekawego asortymentu i rozwiązań dla domu i ogrodu.

4IQ w Gronie Zaufanych Sklepów!

4IQ posiada znak jakości Trusted Shops dla sklepów internetowych w Europie przyznawany na podstawie audytu w oparciu o szczegółowe kryteria  jakości bazujące na polskich i europejskich przepisach. Dotyczą one między innymi ochrony danych osobowych, kosztów i płatności, warunków dostawy oraz realizacji zwrotów i obsługi klienta. Zgodność z kryteriami sprawdzana jest regularnie przez wyznaczonych ekspertów. Sklepy ze znakiem jakości Trusted Shops zapewniają swoim klientom bezpieczne zakupy, między innymi przez gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy oraz dostęp do systemu opinii o sklepie.

Zapraszamy do odwiedzin na 4iq.com.pl

Galeria:


powrót

Pomysł na dom

Pomysł na mieszkanie

Bruk Bet

Wpuszczona w maliny

propozycje ekspertów


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone